Erkek arkadaşımın gecmisi önemli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayni şeyin laciverti ama hepsi. Sevgilisiyle (gelecek düşünerek ciddi olarak ) yapmışsa neyse de diğerlerinin de escorddan farkı yok .
Aynen öyle yani ölümüne bas geç modunda takılmış. Temiz saf salak bi kiz bulurum sonra evlenirim deki o kisi de ben olmuşum

Beraber psikologa gitme teklifinde bulunacagim.. baktim yanasmiyor ayrilacagim
Kiz ayril .Ne psikoloğu. Mikrop yuvası o adam .ensesinden kedi gibi tutulup , kenara bırakılacak bisey . Sakin kendine eş görme onu. Elin nerelerine değmiş organını tiksinmeden eşin olarak kabul edip ilişki yaşayabilecek misin? Eminim anal , oral , herturlu yaşamıştır geçmişi escordkara kadar uzaniyorsa. Sen bu adamla cinsellik yaşarken elin kokulu anusune değen organı içine kabul edebilecekmisin çok açık yazdım özür dilerim ama lütfen yaa yapma bunu kendine. Sen tertemizsin, temiz bir adam illaki bir yerlerde karşına çıkar. Çıkmıyorsa da yalnızlık kötü bisey değil. Hatta yalnızlık bu adamın varlığından daha güzel bisey bence .

Son düzenleme:
Evet suan cevremde insan kalmadi, kariyerim kotu iliskime tutunuyorum belki de ondan sebep bitirecek gucu kendimde bulamiyorum cevremde herkes evli cocuklu ben de belki toplum baskisindan sebep yanlis karar verecek gibiyim. Sanki allah cikartiyor karsima ama yapamiyorum allahim guc kuvvet versin :KK43:
Ömür boyu ağlayıp çocuklarınla rezil bi hayat çekmektense otur ananın babanın evinde en azından kafan rahat olur.O adamdan koca moca olmaz

geçmiş geleceğin aynasıdır...yalan öyle bir şey ki can çıkmadan huy çıkmıyor. bir insan 7sinde yalancıysa 70inde de öyle oluyor. bence bununla vakit kaybetme

Beraber psikologa gitme teklifinde bulunacagim.. baktim yanasmiyor ayrilacagim

Yahu kızım psikologda sihirli değnek yok, şefefsiz, yalancı, fuhuş yapmış bir insan psikoloğa gidince bambaşka bir insan çıkmıyor.

Adamı boşver tek başına git bence, neden şerefsiz biriyle olmayı kendime layık görüyorum diye bunun cevabını öğren. Her şeyi geçtim adam fuhuş yapmış parayla kadın satın almış hiç mi miden yok? bak mesela sen midesiz bir insansın, psikoloğa gidince mideli bir insan oluvericek misin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X