Erkeklere nasıl davranılır

O zaman şöyle formülize edelim;

Herhangi bir sebeple tanıdığınız, tanıştığınız, öncesinde iki kelam ettiğiniz flörtünüz olan, olmayan, olma ihtimali olan olmayan bütün erkeklere selam verip sohbet etmek normaldir. Bunun için kimse sizin adınızı çıkarmaz, çıkaran olursa da sorun ondadır.

Tam tersi tanımadığınız insanlara da flört durumundan bağımsız olarak tanıştırılmadığınız ya da gelip tanışmadıkları sürece selam vermeyin.
Teşekkür ederim yorumunuz için

Neden değişik olsunlar ben de eşimden 4 yaş büyüğüm bizler de mi değişiğiz size göre? Ablacım demek çok itici bir tavır olur, normal diyalog kurun her erkek potansiyel sevgili değildir
Erkekler değişik derken bazıları olarak söyleyeyim yanlış cümle kurmuş olabilirim bazıları cıvık her hareketinden nem alacak şekilde

Merhabalar Belli bir yaşa geldim nasıl davranacağımı bilmiyorum ,çünkü küçüklükten erkeklerden uzak dur algısıyla büyüdüm(linçlemeyin),çevremde sorabileceğim erkek yok sizden yardım istiyorum sevmek,sevilmek yuva kurmak istiyorum ( herkes güzelsin körler mi seni görmüyorlar derler)
Genel erkekli bir ortamda aşırı kasılıyorum rahat oturup sohbet edemiyorum herkes beni soğuk olarak nitelendirir bir spor salonuna gidiyorum yada herhangi bir yerde
1.tanıdığım birine ( erkek) selam vermeden ben baş ile selam vermeli miyim karşıdan mı beklenmeli?
2. Bu davranışlarımı aşmak için benden küçüklere bir şekilde muhabbet açmaya çalıştım , bu seferde bu kız benden hoşlanıyor algısı oluşturmaktan korktum, ( yaşı küçük biriyle bir ilişki düşünmüyorum
ve biz erkekler kızlarla aramızda bir şey yoksa bile aa biz bunla konuşuyoruz sevgiliyiz diye çevrede konuşuruz dedi biri )
bu sefer de çevresinde biri olur beğenir düşüncesi oldu beğenen kişi yüzünden ilgisinde vazgeçer mi ?diye kafam karmakarışık oldu
3.tanıştıgım olmayacağını bildiğim kişileri görmezden mi gelmeli nezaketen selam mıvermeli ?
Başlığa cevap vereyim. Erkeklere b*k gibi davranınca kıymetli oluyosun . 🙄😏

X