Erken gebelik belirtileri nelerdir

Canım benim de iliskiden 4 gün sonra senin yaşadığın gibi ağrı oldu kasiklarimda bacağıma kadar vurdu gece uyuyamadim ama benimki erken sanırım biraz o yüzden çok da umutlanamiyorum şuan bekliyorum sadece.
Bu kasık ağrısı devam ederse direk hamilelik belirtisi ben 2 gebeliğimdede yaşadım ilişkiden sonra bir başladı asla bitmek bilmedi hafifledi ama bitmedi regl olcam gibi oldu ama olmadım ve hamile olduğımı öğrendim

Bu kasık ağrısı devam ederse direk hamilelik belirtisi ben 2 gebeliğimdede yaşadım ilişkiden sonra bir başladı asla bitmek bilmedi hafifledi ama bitmedi regl olcam gibi oldu ama olmadım ve hamile olduğımı öğrendim
Benim sadece 1 gün o gece çok ağrıdi ama arada çok hafif yine oluyor şuan yok geçti gibi hamile olsaydim devam ederdi galiba🥲

bende iki ay önce kimyasal gebelik geçirmiştim. Geçen ay gecikmem oldu o zaman da hamile miyim diye şüphelenmiştim ama değilmişim. Bu ay erken gebelik testi yaptım silik bi çizgi çıktı. Durumun bana benziyor. İnşallah hayırlı sonuç alırız ❤️🤲🏻
Sonucun ne ydi canım

Canım kasik ağrım devam ediyor regl olacakmisim gibi bi ağrı tekrar başlamıştı adete de var daha bazen ağrı belime de vuruyor inşallah vardiiirrr🙈🙈

X