Erken gebelik belirtisimi?

Yardmlslm16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2022
522
329
26
Arkadaşlar 23 ağustosta tüp bebeğe başladık. 31 ağustos çatlatma iğnesi oldum 2 eylül yumurta toplandı 7 eylül transfer oldum taze çift transfer. 9 eylül kasıklarımda belimde hatta ara ara bacaklara vuran agrılarım oldu bugun çok hafif bel ağrım var erken hamilelik belirtisi olabilirmi? Yerleşme ağrısı olabilirmi? Bide 31 ağustosta otrivelle oldum en erken gebelik testini ne zaman yapmalıyım?

Arkadaşlar 23 ağustosta tüp bebeğe başladık. 31 ağustos çatlatma iğnesi oldum 2 eylül yumurta toplandı 7 eylül transfer oldum taze çift transfer. 9 eylül kasıklarımda belimde hatta ara ara bacaklara vuran agrılarım oldu bugun çok hafif bel ağrım var erken hamilelik belirtisi olabilirmi? Yerleşme ağrısı olabilirmi? Bide 31 ağustosta otrivelle oldum en erken gebelik testini ne zaman yapmalıyım?
Cabım sonuç ne oldı inşallah olunludur

Cabım sonuç ne oldı inşallah olunludur
Canım çok şükür bebeğim benimle belirtiymiş. Bu belirtilerin arkasından kasık seyirmesi yasadım bugün de bıçak gibi sinek ısırığı gibi batma yasadım bugün transfer sonrası 11.günüm. 6.gün testte gördüm 7.gün kan değerim 36 oldu 9.gün 81 bugün tekrat kan verdim yarın sabah alıcam sonucları güzel artıyor gibi

Canım çok şükür bebeğim benimle belirtiymiş. Bu belirtilerin arkasından kasık seyirmesi yasadım bugün de bıçak gibi sinek ısırığı gibi batma yasadım bugün transfer sonrası 11.günüm. 6.gün testte gördüm 7.gün kan değerim 36 oldu 9.gün 81 bugün tekrat kan verdim yarın sabah alıcam sonucları güzel artıyor gibh
Hiç tanımadığım insansınız ama çook sevindim Allah kucağınıza aldığınız günleride göstersin bizede nasip etsin insallah🥹😍

X