ERKEN GEBELİK TESTİ VE BETAHCG

Ahhh o sorun sadece bende yokmuş aşırı değil ama midem kötü yemek yedirmiyo daha şimdiden böyleyse diğer aylarda yandı🤣😂
Hemen cozum oneriyorum 😅 sana yazdgmda esime aldirdm ilac prilam dr suan hicbsym yok diyeblrm insallah cok gerek kalmaz ama kac gundur iskence cekiyomusum
Ahhh o sorun sadece bende yokmuş aşırı değil ama midem kötü yemek yedirmiyo daha şimdiden böyleyse diğer aylarda yandı🤣

Yaniii sanırım benim seninki kadar fazla değil ama gün içinde yokluyo bikac defa. Oda artk olan o kadar🥰😻
Oyleyse hic sknti yok benim kizim 2 bucuk yasinda o da smdi bicir bicir surekli.bulantiyla hic kafam kaldrmyodu ilaci icince kendime geldim. Aklinda bulunsun ilerleyen donemde falan olursa sgk da kapsiyormus recete ettirebilirsin de,🤗

ben kaç tane testi kırdım içini açtım ve ışıkla falan bakıp aslında orda beliginleşmesi için hazır olan testle kendimi gebe sanıp gidip kan verdim :)) gercekten berbat bir his belirsizlik. ben yine kendimdeki gbi paranoya mı yapyrm bilmiyorum ama bence erken gösteren testlerden bi daha yapın silik çizgi varsa belirginleşir. kaset testte benim daha sonra çıkmıştı ilk gebeliğimde. inşallah gönlünüze göre olur herşey :)
Merhabalar, kaset test nedir

Yok kuzum bu o iliski sonrasi akinti gbi degil. Yumurtanin beyazi seklinde bir akinti iki parmagnn arasina alinca uzuyor sumuksu bir kivamda. O akinti bir iki kez yogun oluyor sonraki gun azaliyor genelde. O gunleri degerlendirrsen eger ihtimal yuksek.
Bir şey soracağım size o uzayan şeffaf akıntı benim adet gününden itibaren tam 11. ve 12. gün geldi biz zaten zevki sefa o iki günü değerlendirmiştik.
O günden bu yana kupkuru sıfır akıntı sıfır ıslaklık. Bu normal mi. Normalde uygulamadan baktığımda yumurtlama günüm 23 mart 24 marttı ama o dönem ben resmen kuru fasulye gibi kurumuştum.
Erken yumurtlama gibi şeyler olabiliyor mu?
Uzun oldu kusura bakmayın. :KK70: <3

Bir şey soracağım size o uzayan şeffaf akıntı benim adet gününden itibaren tam 11. ve 12. gün geldi biz zaten zevki sefa o iki günü değerlendirmiştik.
O günden bu yana kupkuru sıfır akıntı sıfır ıslaklık. Bu normal mi. Normalde uygulamadan baktığımda yumurtlama günüm 23 mart 24 marttı ama o dönem ben resmen kuru fasulye gibi kurumuştum.
Erken yumurtlama gibi şeyler olabiliyor mu?
Uzun oldu kusura bakmayın. :KK70: <3
Kusura bakmayin hesap dogrulama yapmamsm cevap yazamadim.bir turlu. Benmde bi gun cok.yogun oldu o akinti sonra azaldi sonra biraz daha azaldi ve bitti. Bence akinti hissettgn zaman yumurtlama oluyor o takvimdeki zamanda degil. Kesinlkle erken yumurtlama yada gec yumurtlama diye bisey var.. naptin hic test falan yaptin mii ☺️

Kusura bakmayin hesap dogrulama yapmamsm cevap yazamadim.bir turlu. Benmde bi gun cok.yogun oldu o akinti sonra azaldi sonra biraz daha azaldi ve bitti. Bence akinti hissettgn zaman yumurtlama oluyor o takvimdeki zamanda degil. Kesinlkle erken yumurtlama yada gec yumurtlama diye bisey var.. naptin hic test falan yaptin mii ☺️
Yapmadım cesaret edemiyorum çıkmaz zaten hem hiç hissetmiyorum ne kasıklarımda batma oldu ne de sümüksü akıntı 😒

arkadaşlar selam. bebek planlarken bir çoğumuz sürekli bir sabırsızlık ve stres içerisindeyiz. yakın süreçte yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum belki biraz rahatlatırım sizleri. ocak ayında tam kullandığım uygulamanın yumurtlama günü olarak gösterdiği günlerde ilişki yaşadım. hemşireyim bu arada. aslında konunun tüm detaylarını bilmeme rağmen ve belli olmayacağını bilmeme rağmen heyecandan ve sabırsızlıktan reglme daha 12 gün varken erken gebelik testi yaptım tabkde negatif. sonra her gun hemen hemen yaptım. 7 gün kala kan tahlili verdim 0.01 yine negatif o ay regl oldum zaten. son adet tarihimin ilk günü 15 şubat. ben takvimi değil de kendi vücudumu dinledim bu kez. tam yumurta akı kıvamında ve uzayan bir akıntımın olduğu günü yakaladım. ondan bir gün önce korunmasız ilişki olmuştu. takvimde görünen pik gününden 3 gün önceye denk geldi. sonra da ilişki olmadı. ben reglme 10 gün kala erken gebelik testi yaptım yine negatif. 8 gün kala tekrar yaptım negatif. 7 gün kala tekrar negatif. 6 gün kala tekrar negatif derkenn 5 gün kala sabah benden başka kimsenin asla göremediği çizgiyi çok şükür gördüm. hemen kan verdim 8.75 çıktı. yine aynı günün akşamı idrar testini yaptım daha koyu cizgi çıktı. muhtmln kandaki değer yükseldikçe idrar da da belirginleşti ve sonuç olarak hamileyim :) pazartesi kendi kurumumda keseye bakacağız perşemde de tekrar kan vereceğim. söylemesi çok kolay ama gerçekten sabırsızlık stres insanı yiyor. umarım faydalı olur. aklınıza takılan şeyler olursa sorabilirsiniz takipte olacağım:))
Merhaba arkadaşım bende iliskimden 10 gün sonra dehset belirtiler başladı sık idrar göğüs hassasiyeti bel agrisi gibi Ramazan da gireceği için 15. Gün cuma doktora gittim rahim duvarın kalınlaşmış dedi ama gebelik kanda çıkmadı reglime daha 10 gün var ama ben hala aynı şekilde hissediyorum bilmiyorum ama farklı hissediyorum sanki hamileymişim gibi kan kesin sonuç diyorlar ama bu ihtimali de düşünmeden edemiyorum🥺

Benim testlerime de bakar mısınız lütfen sonuncusu neden o kadar silik son yaptığım hariç hepsi net kafam çok karisti

Eklentiler

• IMG-20220403-WA0007.jpg
    IMG-20220403-WA0007.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 115
X