Erken gebelik testi

Ben dayanamadım tekrar yaptım niye böyle çıkıyor bu negatif mi oluyor anlamıyorum 2 gün içinde rengi artması gerekmiyor mu yoksa çok mu yeni beta hcg kaç günde artar
Günden güne c çizgisinin renginin artması gerekiyordu ama yarın kan verin bi isterseniz net olur artık 14. Gün yani sonuçta net cevap alırsınız

Negatifse ikinci çizgi niye böyle görünüyor ki hiç görünmemesi gerekmiyor mu

Negatifse ikinci çizgi niye böyle görünüyor ki hiç görünmemesi gerekmiyor mbu seferbeliriyor
Negatifse ikinci çizgi niye böyle görünüyor ki hiç görünmemesi gerekmiyor mu
5 dkk içinde mi beliriyor ben bu sefer göremedim ikimci çizgiyi ama gözle daha net anlaşılıyordur telefonla çekimce gözükmüyor da yoksa daha sonradan mı oluşuyor

Evet 10 dk sonra tekrar baktığımda görüyorum aslında
Hiç bilemedim ki ya gebelik olsa sürekli rengi koyulaşır hemde yaptığınız erken gebelik testi bebiş varsa daha hassas oluyor onlar daha iyi algılıyorlar bence kan verin en iyisii yeni oluşuyor olsa bile önce kanda çıkar en doğru cevap

Kızlar yardımcı olur musunuz lütfen bu pozitif mi
IMG_5460.jpeg

Arkadaşlar 31 ocakta çatlatma iğnesi vuruldu daha sonra 1 2 3 şubatta ilişki oldu sonrasında da gün aşırı ilişki oldu en son 9 şubatta oldu 12 şubatta çatlatma iğnesinin etkisi geçti negatife döndü bugün erken gebelik testi yaptım yapıp bakamadım bidaha 1 saat sonra baktığımda belli belirsiz siliklik var acaba var mıdır yok mudur böyle bişey başınıza geldi mi bi kaç yerde de erken genelik testinin kuruma çizgisi olmuyor diye okumuştum ondan merak ettim
Bence kan testi yapın idrar veya bu testler net göstermiyor en doğru cevabı kan testi yaparak bulabilirsiniz

Tekrar yaptım negatif çıktı yani öbürü bozuk muydu

Eklentiler

• IMG_5462.jpeg
    IMG_5462.jpeg
    148,1 KB · Görüntüleme: 22
arkadaşlar merhaba 5 şubatta çatlatma iğnesi oldum 12 şubatta erken gebelik testi yaptım negatif çıktı yani iğnenin etkisi bitmişti 14 ünde tekrar yaptım çok fazla silik bazen görünüyor bazen görünmüyor 15 inde hem kan testi hem idrar testi yaptım yine bişey çıkmadı bugün idrar testi yaptım yine çok silik çıktı bi görünüyor bi görünmüyor 4 gün sonra adet olacam anlamadım sizce hamile miyim değil miyim yardımcı olur musunuz lütfen
Hamile misinnn

Arkadaşlar 31 ocakta çatlatma iğnesi vuruldu daha sonra 1 2 3 şubatta ilişki oldu sonrasında da gün aşırı ilişki oldu en son 9 şubatta oldu 12 şubatta çatlatma iğnesinin etkisi geçti negatife döndü bugün erken gebelik testi yaptım yapıp bakamadım bidaha 1 saat sonra baktığımda belli belirsiz siliklik var acaba var mıdır yok mudur böyle bişey başınıza geldi mi bi kaç yerde de erken genelik testinin kuruma çizgisi olmuyor diye okumuştum ondan merak ettim
İnşallah gebe sindir.benimde adetim 4gun oldu biteli fakat test yaptım silik bir çizgi çıktı.acaba gebemiyim bilmiyorum bu durumu yaşayan adetin üstüne hamile kalan varmi acaba

X