Erken menopozda Cyclo progynova'nın etkisi nedir

cekirdek_aile91

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2013
7
1
merhabalarr ben 22 yaşındayım ve 8 - 9 aya yakındır adet düzensizliği ve adet olamama gibi şikayetlerim yüzünden hastaneye gidip geliyrdum ve yaoılan testlerin , araştırmaların sonucunda erken menopoza girmiş olduğum yumurtalıklarım da yumurta kalmadığı söylendi doktorum bunun bi ilacı tedavisi olmadığını fakat bazı hastalarda ileriki senelerde kendiliğinden düzelme olduğunu söyledi

kemik arimesi ve kansere karşı koruması içinde CYCLO PROGYNOVA verdi . 1 sene sonra tekrar kontrole gelmemi söyledi fakat bu ilaçla ilgili yazıları okuduğumda en fazla üç ay kullanılıp tekrar kontrole gdldiğini grdm ve ilacı ne kadar süre kullanacağım konusunda tereddüte girdim
zaten 1. kutu bitti üstnden 4 gün geçti ve hala adet olmadım yani napacağımı nasıl yapacağımı bilmiyorum eğer ki 7 gün içinde adet olmazsam doktora tekrar gitmeyi düşünüyorum

bu konuyla ilgili bilgisi olanlar bu ilacı kullananlar bana yardımcı olabilirmi zaten bu yaşta başıma böyle bişey geldiği için psikoloj,m alt üst oldu bide bu ilaç karmaşası beni çok etkiliyo
cevaplarınızı bekliyorum

ben yenibaşladım bu ilaca. ama bana hamile kalmama yardımcı olması için verdi doktor.. adetm düzensizdive yumurtalıklarımda polikistik over vardı. hmile kalmamı geciktirirmiş bunlar. ama bu ilaç düzenlermiş öle dedi..

X