Ertesi gün hapı sonrası kanama acil yardım edin lütfen

Asdfdsa

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
28
4
Arkadaşlar merhaba lütfen yardım edin adetimin son günü yani 7. Günü ilişkiye girdik ve galiba içime boşalma oldu istemeden 5 saat sonra direk postpill one adında ertesi gün hapı alıp içtim ondan 5 gün sonra kahverengi şekilde kanamam oldu ve 4 gün boyunca sürdü adet kanaması gibi yoğun bir şekilde oldu. Erken gebelik testi yaptım ilişkiden 7 gün sonra negatif çıktı ilişkiden sonra 11. Ve 16. Günlerde idrar testi yaptığımda yine negatif çıkmıştı ayın 28 inde de adet günümdü 27 si ve 28 inde peçeteye ve iç çamaşırıma geçecek şekilde kahverengi renkte kan bulaştı ve daha da gelmedi yani düzgün bir şekilde adet olamadım tekrar 28 inde test yaptığımda negatif çıktı internetten baktığımda ertesi gün hapının böyle etkileri olduğu yazıyor sizce ondan dolayı mıdır benden başka böyle olan ya da bilgisi olan var mı lütfen yardımcı olun kafayı yicem

İçine boşaldığını anlamadı mı partnerin?
Ertesi gün hapları düzensiz kanamalar yapar, prospektüsünde de yazar bu

Arkadaşlar merhaba lütfen yardım edin adetimin son günü yani 7. Günü ilişkiye girdik ve galiba içime boşalma oldu istemeden 5 saat sonra direk postpill one adında ertesi gün hapı alıp içtim ondan 5 gün sonra kahverengi şekilde kanamam oldu ve 4 gün boyunca sürdü adet kanaması gibi yoğun bir şekilde oldu. Erken gebelik testi yaptım ilişkiden 7 gün sonra negatif çıktı ilişkiden sonra 11. Ve 16. Günlerde idrar testi yaptığımda yine negatif çıkmıştı ayın 28 inde de adet günümdü 27 si ve 28 inde peçeteye ve iç çamaşırıma geçecek şekilde kahverengi renkte kan bulaştı ve daha da gelmedi yani düzgün bir şekilde adet olamadım tekrar 28 inde test yaptığımda negatif çıktı internetten baktığımda ertesi gün hapının böyle etkileri olduğu yazıyor sizce ondan dolayı mıdır benden başka böyle olan ya da bilgisi olan var mı lütfen yardımcı olun kafayı yicem
İlaçtan dolayıdır hamile olsanız 16 günde yaptığınız testte çıkardı zaten birde adetliyken ilişkiye girmeyin hem hijyenik değil hemde dinen de yanlış birşey

Arkadaşlar merhaba lütfen yardım edin adetimin son günü yani 7. Günü ilişkiye girdik ve galiba içime boşalma oldu istemeden 5 saat sonra direk postpill one adında ertesi gün hapı alıp içtim ondan 5 gün sonra kahverengi şekilde kanamam oldu ve 4 gün boyunca sürdü adet kanaması gibi yoğun bir şekilde oldu. Erken gebelik testi yaptım ilişkiden 7 gün sonra negatif çıktı ilişkiden sonra 11. Ve 16. Günlerde idrar testi yaptığımda yine negatif çıkmıştı ayın 28 inde de adet günümdü 27 si ve 28 inde peçeteye ve iç çamaşırıma geçecek şekilde kahverengi renkte kan bulaştı ve daha da gelmedi yani düzgün bir şekilde adet olamadım tekrar 28 inde test yaptığımda negatif çıktı internetten baktığımda ertesi gün hapının böyle etkileri olduğu yazıyor sizce ondan dolayı mıdır benden başka böyle olan ya da bilgisi olan var mı lütfen yardımcı olun kafayı

X