ertesi gun hapindan sonra 3 ay duzenli adet goren birisi hamile olabilir mi ?

damalno

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
31
1
28
merhabalar daha once de konu actim ama icimi rahatlatmak icin son kez konu aciyorum lutfen kusuruma bakmayin.14 subatta sevgilimle surtunme yolu ile iliskiye girdik ama herhangi bir bosalma olmadi surtunme de 10 dk bile surmemistir.Sonraki gun zevk suyundan korktugumuz icin 23.saatte ertesi gun hapi ictim.Sonraki gun ertesi gun hapinin yan etkisi olarak ara kanamam oldu ve normalde 22 23 u gibi oldugum reglim 17 subata geriledi ve yogun kan gelen regl oldum 22 subatta bitti bittikten 5 6 gun sonra sabah asiri az bi de aksam asiri az kan geldi ama sanidim ilacin hormon bozmasindan dolayi diye dusunuyorum daha sonra 16 martta regl oldum 6 gun surdu ve bu ay da nisan 18 inde oldum 24 unde bitti size sorum sudur 2 haftadir midem cok bulaniyordu 6 7 gundur bulanmiyor gecti iyiyim fakat gobem deligimin alt kismi hafif sis gibi hissediyorum ayva gobek gibi oldu fakat karnimi ice cekince bir sislik ya da bastirinca bir sertlik yok yumusak baya sanirim kilo aldim ondan dolayi gibi geldi.İki haftalik bulantidan sonra dikkat ettim karnima ondan sonra sis gibi geldi ama sanirim kilo aldim ve 2 gundur sik idrara cikiyordum bugun gecti sadece dun ve ondan onceki gun boyle oldu baska bir belirtim yok goguslerde koyulasma,agri,goguslerde hassasiyet,kusma,bas donmesi,cok yemek yeme gibi gibi seyler yok hamile degilimdir degil mi cunku internette arastirdiklarima gore regl olan birisi hamile olamaz diyor bi de ben iliskiden sonraki gun 23 saatte josei ertesi gun hapi ictim ve 3 ay ust uste ayni tarihte ortalama 5 6 gun suren yogun kan gelen regl oldum 2.olan baya agriliydi ilk 2 gun.Regllerimin hepsi oncekiler gibiydi farki yoktu 1 2 gun daha uzun surdu sadece hamile degilim degil mi icimi rahatlatmak icin sormak istedim simdiden tesekkurler cevap veren herkese

Olursa sürtünme yoluyla boşalma olmadan hamile kalan ilk kadın olarak tarihe geçersiniz

insanlar bir suru sey yazmis aylarca adet oldum ama hamile oldugumu ogrendim falan gibisinden biyolojik olarak imkansiz oldugunu biliyorum ama yine de aklimi kurcaliyor o yuzden siz degerli dostlarima sormak istedim

hicbir belirtim de yok sadece ayva gobek oldu gibi kilo almisimdir ondandir diye dusunuyorum ondan sormak istedim

Sperm olmadan hamilelik nasıl olacak? Her belirtiniz geçtim sperm yokken durduk yere hz. Meryem değilseniz gebelik mümkün değil.

X