Eşim!!

Mesela çay mı sever kahve mi yemekten sonra hemen hazırlayıp başlayın ilgisini çekebileceğiniz şeyleri konuşmaya bsşta katılmasa bile sonradan katılabilir ya da hadi biraz yürüyelim deyip alıp çıkarın dışarda oyalana oyalana yürüyün. Benim aklıma bunlar geldi şimdilik :/

şimdi sen ne kadar dikkatini de çeksen ya eşinin umrunda olmaz ya da ona çok tuhaf gelir ne yapmaya çalışıyor bu kadın diye düşünür.

Ama ben zaten evimde gayet bakımlı bi kadinm dışarda kapalıyim ama evde öyle fazladan ilgi cekecek bi halde bulamıyorm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mesela çay mı sever kahve mi yemekten sonra hemen hazırlayıp başlayın ilgisini çekebileceğiniz şeyleri konuşmaya bsşta katılmasa bile sonradan katılabilir ya da hadi biraz yürüyelim deyip alıp çıkarın dışarda oyalana oyalana yürüyün. Benim aklıma bunlar geldi şimdilik :/

Teşekkür ederim bunlarıda dikkate alacağım belki ise yararda biraz neşe gelir evimee :/

Işi evet yorucu ama genelde kahvede kahvede takılıyo.arkadaşları ile hani kahve yakın orda olduğunu biliyorm ama eve gelince uyuyo ışte sıkıntı bende mı diyorm ama? ışte zor bi durum

Kahveden uzaklastir gerekirse tasin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eşim evi otel gibi kullanıyor geliyor yemek yiyor, uyuyor gidiyor ...tek başına gibiyim bu normalmı herkeste mı böyle benmı yanlış düşünüyorm anlamadım ki .. ?

benimkide ayni..herseyi denedim o kahveden kopamadi..yapmadigim sebeklik kalmadi.kizdim kavga ettim kustum olmadi sevdim sirnastim cilve yaptim olmafi..bir iki gun duzeliyor sonra yine kahvede..ve vazgectim..naparsa yapsin artik..

Ama ben zaten evimde gayet bakımlı bi kadinm dışarda kapalıyim ama evde öyle fazladan ilgi cekecek bi halde bulamıyorm

dikkat çekmek sadece giyim bakımlı olmaktan ibaret değil ki.mesala yastığının altına kitabının arasına hiç beklemediği bi zamanda güzel sözler yazılı küçük not kağıtları koyabilirsin.veya bir işle meşgul olduğunda onsuz o işi başaramayacağını bir yere gitmek istediğinde onsuz mutlu olmayacağınıı ona hissettir söyle erkeklerde şımartılmak istiyor biraz gaz vermek gerekiyo:KK1:

Kahvehane alışkanlık bence. Benim eşimi zorlasan gitmez çok şükür :) Evde beraber Sıkıntıdan patlarız gene de bensiz bir şey yapmaz. Mesela biz sıkıldık mı dışarı çıkarız kahve içmeye, sahilde yürümeye falan avm ye götürürüm eşimi zorla :KK70: Sizin eşiniz sever mi sizinle dışarda takılmayı, gezmeyi. Yoksa varsa yoksa arkadaşları mı? Eğer cevap ikinciyse işiniz zor. Zorlaya zorlaya çıkarıcaksınız eşinizi..

X