Eşimi aldatıyor muyum?

Bu dusuncelerin basladigi zamanlar ona mesaj attim seni surekli ruyamda goruyorum ailecek görüşmek istemiyorum yazdim yani esimle gorusuyorlardi ben de onun esiyle az cok muhabbetim vardi ama hic bir arada oturmadik tabiki o anladı bana sakin yan gozle bile bakma dedi
Bu yaptığınız çok masumca değil bence.Gercekten görmek istemiyorsanız bunu bir şekilde yapabilirsiniz karşı tarafa duyurmadan.Siz hislerinize karşı ne tepki verecek diye karşı tarafı yoklamışsınız resmen.

Bu dusuncelerin basladigi zamanlar ona mesaj attim seni surekli ruyamda goruyorum ailecek görüşmek istemiyorum yazdim yani esimle gorusuyorlardi ben de onun esiyle az cok muhabbetim vardi ama hic bir arada oturmadik tabiki o anladı bana sakin yan gozle bile bakma dedi

Görüşmeyelim yazarak yürümüşsün. Adam aldatmaya meyilli olsa ne kadar yer yakacağın belli değil.

İlk mesaja istinaden size üzülecektim ama adama mesaj atmışsınız. Bir erkeğe seni sürekli rüyamda görüyorum diye yazmak ne demek, çok çok kötü. Üstelik eşinizle görüşen biriymiş, kocanızı ne hale düşürmüşsünüz çok yazık.
O adam size olumlu bir yanıt verseydi şu an durum çok daha farklı olabilirdi. Karşılık göremediğiniz için bu şekilde duruyor gibisiniz. Eşinizi o kadar sevseydiniz zaten böyle olmazdı, ona karşı da suçluluk ya da acıma hisleriyle böyle davranıyorsunuz muhtemelen. Aldatan erkeklerin eşine sürekli çiçek, hediye vs alması gibi.
Keşke ama keşke adama o mesajı atmasaydınız.

Adam da yoluna baksaymış gayet güzel devam ederdiniz. Yani eşinizi aldatmışsınız. Evet zihnimizi rüyalarımızı bir yere kadar kontrol edemeyiz ama siz bence bu olaydan besleniyorsunuz o yüzden son bulmasını da çok istemiyorsunuz.

Hanımlar merhaba. Bu konuyu 2 yıldır yazıp yazıp siliyorum, çünkü hem linçlenmekten korkuyorum hem de konuşmaktan. Lütfen yargılamadan bana destek olun çünkü çok ihtiyacım var. Eşimi çok seviyorum, ama bu içimdeki anlam veremediğim hisler bana kafayı yedirtmek üzere... Hiç muhabbet bile etmediğim, yakından dahi görmediğim sadece arkadaşımın arkadaşının eşi olan bir adam 2 yıldan fazladır surekli ruyamda, dusuncelerimde, hayallarimde... Etrafimda cok konuşulan biriydi, ornek gösterilen, takdir edilen. Suan onun hakkinda konusanlardan bile uzak duruyorum. Delirmekten korkuyorum, kac tane psikologa gittim. Onu görmediğim zaman daha iyiyim ama gördüğüm zaman gunlerce aklimdan çıkmıyor, buralardan tasinmayi bile düşündüm ama benim tasinalim dememle olacak bir sey degil. Esim o kadar iyi ki ona cook buyuk haksizlik ettigimin farkindayim cok uzgunum ama hicbir sey yapamiyorum nolur bana yardim edin...
Takıntı yapmışsın

O adam sana yüz verseydi aynı karşılıkla gelseydi eşini aldatacaksın ama lütfen eşimi seviyorum deme

Hanımlar merhaba. Bu konuyu 2 yıldır yazıp yazıp siliyorum, çünkü hem linçlenmekten korkuyorum hem de konuşmaktan. Lütfen yargılamadan bana destek olun çünkü çok ihtiyacım var. Eşimi çok seviyorum, ama bu içimdeki anlam veremediğim hisler bana kafayı yedirtmek üzere... Hiç muhabbet bile etmediğim, yakından dahi görmediğim sadece arkadaşımın arkadaşının eşi olan bir adam 2 yıldan fazladır surekli ruyamda, dusuncelerimde, hayallarimde... Etrafimda cok konuşulan biriydi, ornek gösterilen, takdir edilen. Suan onun hakkinda konusanlardan bile uzak duruyorum. Delirmekten korkuyorum, kac tane psikologa gittim. Onu görmediğim zaman daha iyiyim ama gördüğüm zaman gunlerce aklimdan çıkmıyor, buralardan tasinmayi bile düşündüm ama benim tasinalim dememle olacak bir sey degil. Esim o kadar iyi ki ona cook buyuk haksizlik ettigimin farkindayim cok uzgunum ama hicbir sey yapamiyorum nolur bana yardim edin...
psikiyatriste gitmeyi denediniz mi? belki ilac almaniz gerekiyordur. obsessif kompulsif bozukluk gibi bi sey olabilir mi

X