Eşimin aşırı takıntılı hareketleri

Genel olarak haklısınız, bana ayda bir tedavi çok verimsiz geldi. Daha sık gitmesi gerektiği konusunda bir konuşun derim. İçten içe rahat bir insana dönmez 40yasindan sonra muhtemelen ama belki içinden konuşur söylenme huyunu bırakır, birbirinizi idare edebilirsiniz böylece. Yoksa detaycı, panik bir insan kolay kolay bunu bırakamaz.

Ama bu atkı olayına takıldım. Yani hava soğuksa takın zaten neden takmayıp sonra soğuk diyorsunuz 🙄 böyle tek örnek verdiniz ama daha sık yaptığınız bir şeyse sizi sorumsuz görüyor olabilir. Tatile çıkarken önceden plan yapmak, evden çıkarken bi hava durumuna bakmak, oluşabilecek kaza aksilik gibi şeyleri düşünüp önlem almak gibi konularda biraz savsaksanız yaş itibariyle iyice gözüne batmissinizdir. Yok ben dikkatliyim o kırk yılda bir olan bir örnek diyorsanız tabi adamın kendi sorunu bence de.

Genel olarak haklısınız, bana ayda bir tedavi çok verimsiz geldi. Daha sık gitmesi gerektiği konusunda bir konuşun derim. İçten içe rahat bir insana dönmez 40yasindan sonra muhtemelen ama belki içinden konuşur söylenme huyunu bırakır, birbirinizi idare edebilirsiniz böylece. Yoksa detaycı, panik bir insan kolay kolay bunu bırakamaz.

Ama bu atkı olayına takıldım. Yani hava soğuksa takın zaten neden takmayıp sonra soğuk diyorsunuz 🙄 böyle tek örnek verdiniz ama daha sık yaptığınız bir şeyse sizi sorumsuz görüyor olabilir. Tatile çıkarken önceden plan yapmak, evden çıkarken bi hava durumuna bakmak, oluşabilecek kaza aksilik gibi şeyleri düşünüp önlem almak gibi konularda biraz savsaksanız yaş itibariyle iyice gözüne batmissinizdir. Yok ben dikkatliyim o kırk yılda bir olan bir örnek diyorsanız tabi adamın kendi sorunu bence
Yaş itibariyle aramızda bu tarz sorunlar çok fazla oluyor.Herzaman bana ebeveyn rolünde davranıyor.Tabiki düşünsün ilgilensin ama onun ki artık ebevyn rolü oluyor.Mesela dışarı çıktık yol yürüyeceğiz benim montumun önü açık ve o şekilde yürüyorum.Eşim bunu farkettiğinde hemen durup montumun fermuarını çekip “üşüteceksin ben seni düşünüyorum”diyor.Bu tarz bir sürü hareketleri var.Bu artık eveveynlik oluyor

Yaş itibariyle aramızda bu tarz sorunlar çok fazla oluyor.Herzaman bana ebeveyn rolünde davranıyor.Tabiki düşünsün ilgilensin ama onun ki artık ebevyn rolü oluyor.Mesela dışarı çıktık yol yürüyeceğiz benim montumun önü açık ve o şekilde yürüyorum.Eşim bunu farkettiğinde hemen durup montumun fermuarını çekip “üşüteceksin ben seni düşünüyorum”diyor.Bu tarz bir sürü hareketleri var.Bu artık eveveynlik oluyor
Siz eşinizden soğumuşsunuz,evlenmeden önce de böyle miydi?

Huylu huyundan vazgeçmez derler . Madem mutlu değilsiniz yolları ayırmanız sizin için daha doğru olur.

Bana göre boşanma sebebi değil başka doktorla tedaviye devam edebilir.

Benim eşim de bazen taktığı şeyi anlatır anlatır kendince haklı olduğu şeyde yapar genelde, yaaa özür dilerim tahmin edemedim deyince savunacak şeyi kalmıyor doğal olarak da susuyor. Hoş arada o da bana yapıyor içimde patlıyor haklı çıkma hevesim:)

Bana göre boşanma sebebi değil başka doktorla tedaviye devam edebilir.

Benim eşim de bazen taktığı şeyi anlatır anlatır kendince haklı olduğu şeyde yapar genelde, yaaa özür dilerim tahmin edemedim deyince savunacak şeyi kalmıyor doğal olarak da susuyor. Hoş arada o da bana yapıyor içimde patlıyor haklı çıkma hevesim:)
Anladığım kadarıyla bir çok erkekte az da olsa var bu takıntılı huylar 🤦🏻‍♀️ Terapiye devam etmesini rica ettim zaten eşimden umarım ileride bir değişim elde edebiliriz 🙏🏼

Marsı başak olabilir yükseleni başak olabilir bişeyi başak bu erkeğin😅
Ben de konuyu okuyunca akrep vibe aldim akrepler basaklara gore cok daha takintilidir 😀 hatta soran olmus mu diye aradim yorumlarda

Neyse burc muhabbeti harici bence adam fazla ebeveyn modunda bence biraz eş moduna gelmeli bir de tedaviye kesinlikle devam etmeli

Ben de konuyu okuyunca akrep vibe aldim akrepler basaklara gore cok daha takintilidir 😀 hatta soran olmus mu diye aradim yorumlarda

Neyse burc muhabbeti harici bence adam fazla ebeveyn modunda bence biraz eş moduna gelmeli bir de tedaviye kesinlikle devam etmeli
Kesinlikle öyle erkeğe de hiç yakışmıyor

X