Saç Şekillendiriciler Eski Pantene 7/24 Mükemmel Bukleler geri dönsün diyenler...

Kasandra

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
97
21
Ben kuru , kıvırcık saçlı biri olarak Pantene Mükemmel Bukleler 7/24 300 ml olan kremsi formatından çok memnundum saçlarımını yumuşak ve lüle lüle yapıyordu, bu yeni hali hem küçük, hem jelimsi, hem de aynı güzel performansı vermiyor. Benim gibi düşünenler buraya yazarlarsa sevinirim. Yazalım ki belki yeniden çıkarırlar... . Elidorun kıvırcık saçlar için olanının yenisini henüz daha denemedim, daha öncelerden kullanmıştım, yeni olarak hava koşullarına göre olanını denedim ama sonuç aynı değil. Aynı esnek, kaygan, lüle sonuç olmuyor. Yada alternatif bizim pek bilmediğimiz başka güzel taranabilir yumuşak şekillendiriciler bilenler varsa yazabilirler mi?

aynen katılıyorum eskisi süperdi şuan ne denesem istediğim gibi olmuyor elidor bana hiç iyi gelmedi yapış yapış olsu saçlarım bende eski pantene den çok memnundum yeniden çıkarsalar fena olmaz

benim de en çok memnun kaldığım üründü..yeni çıkardıkları eskisi gibi değil kesinlikle..daha sıvı gibi ve etkisi az..ben de elidor un yeşil renkli olanını aldım..denediklerim arasında en iyisi olan şu an bu..ama pantene inki kadar kalıcı ve güzel değil..

kızlar bu kremleri nasıl kullanıyorsunuz bende bypasse markasından aldım baya güzel ama 17 tl.. saçıma ıslakken sürüp toplamam mı lazım nası olcak ?

X