Esmer tene hangi göz rengi yakışır

Pembishayaller__

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2022
29
10
22
Merhabalar 16 yaşındayım ve esmer tenliyim 1 yıla yakın şeffaf lens kullandım ama şuan renkli olanlar çok ilgimi çekiyor sizce esmer tene hangi renk lens gider saçlarım koyun kahverengi önerilere açığım

Kahverengi. Esmer ten üzerine mavi, yeşil lens takınca inanılmaz kötü duruyor bence. Doğuştan renkli gözlü esmerler oluyor, onlarda güzel duruyor ama lens yakıştıramıyorum ben.

Heves ediyorsun ama bence hiç takma ya, renkli lens takan dışındaki insanlara çok komik gelen bir şey.
Tarık Mengüç gibi oluyor özellikle esmerler 😂

Screenshot_20221021-011357_Google.jpg

Merhabalar 16 yaşındayım ve esmer tenliyim 1 yıla yakın şeffaf lens kullandım ama şuan renkli olanlar çok ilgimi çekiyor sizce esmer tene hangi renk lens gider saçlarım koyun kahverengi önerilere açığım
Sakın yapma ya, çok kötü bir görüntü renkli lens. Ve inanılmaz komik duruyor bence

Melez bir kızda koyu menekşe rengi dedikleri renkli lensi inanılmaz güzel bulmuştum. Açık ve donuk renklerden, bebek mavilerden kaçınmanız yerinde olur. Benim gözlerim renkli ama ben renkli gözleri kahverengi kadar derin ve manalı bulmuyorum, kızımın gözlerinin de babası gibi kahverengi olmasını istedim hep gebelikte :) gözlerim kahverengi olsa asla lens takmazdım.

X