Hamilelik Belirtileri Et parçası düşürdüm

elaksoyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2023
2
0
Merhaba arkadaşlar,
4 gün adet gecikmesi yaşadıktan sonra kanamam geldi ve sol kasığımda hareket edemeyecek kadar ciddi bir ağrı yaşadım iki gün boyunca ve bu iki günün sonunda akşam vakti yani inanılmaz bir sancı yaşadım; Baş dönmesi , belimden karnıma vuran karnımdan belime vuran çok fena bir ağrı yaşadım 1 saat kadar gözüm karardı kolumu kaldıramayacak kadar halsiz düştüm daha sonra birden lavobaya kostüm ve kanamayla mandalina büyüklüğünde bir et parçası düşürdüm ve aniden sancılarım kesildi bir rahatlama hissi oluştu, Size sorum şu düşük yapan var mı aranızda bu düşük müdür sizce ?

Merhaba arkadaşlar,
4 gün adet gecikmesi yaşadıktan sonra kanamam geldi ve sol kasığımda hareket edemeyecek kadar ciddi bir ağrı yaşadım iki gün boyunca ve bu iki günün sonunda akşam vakti yani inanılmaz bir sancı yaşadım; Baş dönmesi , belimden karnıma vuran karnımdan belime vuran çok fena bir ağrı yaşadım 1 saat kadar gözüm karardı kolumu kaldıramayacak kadar halsiz düştüm daha sonra birden lavobaya kostüm ve kanamayla mandalina büyüklüğünde bir et parçası düşürdüm ve aniden sancılarım kesildi bir rahatlama hissi oluştu, Size sorum şu düşük yapan var mı aranızda bu düşük müdür sizce ?
olabilir henüz erkense belki o yüzden daha az kanamanız olmuştur bilemiyorum benim düşüğüm 3 aylıktı önce yumurtalıklarım patlıyor sanmıştım, sonra löp löp et parçaları düşmeye başladı onun haricinde de her yer kan olmuştu o derece bi kanama oluyor sizde nasıldı

Benim o kadar fazla değil di ilk başlarda normal adet ölüyorum sandım ama sancıyla beraber baya kan geldi ve parlak kırmızı kan durmayan.
Görüntüye ekledim eğer bakabilirsiniz orda da var resmi kist olduğunu düşündüm fakat doktor kist değil dedi . O da anlamadı ne olduğunu

X