Saç Rengi ve Saç Boyama Evde siyahtan küllü kumrala dogru (resimli )

mltmgunes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2013
187
35
34
Slm kizlar saclarimi yaklasik 1.5 yil once siyaha boyamistim kendi rengide siyaha yakin bir renk boya akti gitti saclar epey kesildi derken dogal saclarima kavusmustum kullu kumral istiyordum en basta cok ani bir degisiklik istemedigim icin 6.1 i tercih ettim tabi oncesinde sacimi palette yogun aciciyla actim turuncu oldu ve majirel 6.1 ile boyadim ama turunculuklar hala yogundu kapanmamisti katalogdaki renkle ilgisi yoktu sonra bu renk koyu geldi bir hafta sonra fln 7.1 nevacolor aldim yaninada nevacolor mavi renk karistirdim boyadim yine tam kullu olmadi ama mavi boyadan dolayi renk baya koyu oldu yikandikca acildi biraz ama bu seferde turunculuklar fazlalasti saclarim suan bu renkle boyali ve ben biraz daha acmak istiyorum bu arada dip ve boylar arasinda 1.5 ton kadar fark var dipler daha acik ben simdi dipleri cok acmadan uclarin rengini 1.5 ton fln kirmak istiyorum sizce dipleri 9.1 ile mavi renk ve silver boya ile boyasam kalan karisimada 10.01 kullu platin karistirsam nasil olur ???

20151021_233717(1).jpg bu paletteyle acilmis hali
20151023_020520(1).jpg bu 6.1 koyu kullu kumralla boyanmis hali

Suan 7.1 boyali zaten hata veriyor o resmi yukleyemedim ama bakirliklar cikti gene bi kac yikamada bidahakine gri renkte karistiricam bide azcik daha acmak icin sari boyada katmayi dusunuyorum insallah bi ton fln acar

Suan 7.1 boyali zaten hata veriyor o resmi yukleyemedim ama bakirliklar cikti gene bi kac yikamada bidahakine gri renkte karistiricam bide azcik daha acmak icin sari boyada katmayi dusunuyorum insallah bi ton fln acar

Hadi inşallah istediğin olur arkadaşım

X