İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Evleniyorummmm

Kedivebebeksever

5taneevlatistiyorumAllah'ımm
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2019
38
76
23
Selamualeykum kızlar. Umarım iyisinizdir. Ben yakında evlenicem inşallah. Eşime güzel görünmek ve bana baktığında ona göz aydınlığı olmak istiyorum. Güzel iç çamaşırları ve fantazi kıyafetleri almak istiyorum ama nereden alicagimi bilmiyorum. Çok da bir bütçem yok. Yaklaşık 500 tl kadar bir miktar ayırabilirim ama çok fazla şey almak istiyorum. Kaliteli ve ucuz şeyleri nereden bulabilirim? Ve daha nice nasihatler verebilirsiniz, şimdiden Allah swt razı olsun canlarım 😊

Selamualeykum kızlar. Umarım iyisinizdir. Ben yakında evlenicem inşallah. Eşime güzel görünmek ve bana baktığında ona göz aydınlığı olmak istiyorum. Güzel iç çamaşırları ve fantazi kıyafetleri almak istiyorum ama nereden alicagimi bilmiyorum. Çok da bir bütçem yok. Yaklaşık 500 tl kadar bir miktar ayırabilirim ama çok fazla şey almak istiyorum. Kaliteli ve ucuz şeyleri nereden bulabilirim? Ve daha nice nasihatler verebilirsiniz, şimdiden Allah swt razı olsun canlarım 😊
Canım merhaba bende 1 ay sınra evleniyorum ve iççamaşırlarımın hepsini lova'dan aldım mükemmel hepsi istanbuldaysan vialandda bir şubesi var ama sanırım farklı şehirlerde de vardır güzel bir marka ve kaliteli Allah mesut etsin inşallah

İnşallah eşinizin de aynı heyecanı vardır size güzel görünmek için!
Yoksa beyaz atletle gezen adama, paçalı don bile çok da neyse...
Nette birçok sayfa var, çamaşır yazarsanız tam da erotik filmlerden fırlama kıyafetler var yani.
Hahaha🤣🤣 beyaz atlet ya da boxer yerine beyaz kilot giyerse, ne yaparım hiç bilmiyorum 😁😁 artık onun içinde bir konu açarım, 'kocamın beyaz atleti'🤣

Canım merhaba bende 1 ay sınra evleniyorum ve iççamaşırlarımın hepsini lova'dan aldım mükemmel hepsi istanbuldaysan vialandda bir şubesi var ama sanırım farklı şehirlerde de vardır güzel bir marka ve kaliteli Allah mesut etsin inşallah
Hemmeeen bakıyorum netten ,nerde olduğuna, umarım yakındır. Yakında nişan alışverişi var, bir kaç parça bir şeyi orda alırım olmadı 😊😍

tebrik ederimm, seksi şempanze gibi olma hevesinizi ben de taşıyorumm.. :21: diğer arkadaşlara katılıyorum nette bir çok uyguna fantezi iççamaşırları mevcut.. ayrıca trendyol'da siyah inci vs gibi markalar var onlarda da baya uygun fiyatlı ürünler var tavsiye ederim. :KK8:

X