Evliliğimle ilgili

Ellerinizden öpmek istiyorum. Buradaki kadinlari gördükçe tek bana mı tuhaf geliyor diyordum. 39 yaşındayım ben de. Zamanla hersey azalıyor. 12 yillik evliyim. 15 yillik da beraberlik. Ama yorumları okudukça soka giriyorum. Yav hayat arkadaşınızı nasil seviyorsunuz oyle. Hayatin gerçekleriyle burada yazdıklarınız uyuşmuyor. 2 çocuklu kadin. Normaldir ya. Benim de 1 çocuğum var. Artik yasam şartları da eskisi gibi değil.
Ben de sizlere şaşırıyorum içinizden sıcaklığını hissetmek gelmeyen adamla nasıl yaşıyorsunuz. Ben yaşamam.

Teşekkür ederim.buradaki coşkulu ilişki yorumlarını okuyunca bana da bir hâller geliyor, sinir basıyor. 😄😄 ne çok seviyor bazıları bu hayatı ?
Bence de çekemiyorsun. Bir insan hayatında hiç gerçekten sevilip değer görmeyince başkasınınkine dayanamıyor. Acınası bir durum.

Ben de sizlere şaşırıyorum içinizden sıcaklığını hissetmek gelmeyen adamla nasıl yaşıyorsunuz. Ben yaşamam.
Kim demiş ki sıcaklığını hissetmiyorum.. Sizin kadar istekli olmamak midir sıcaklığını hissetmemek.. siz bosanmissiniz. Hayirlisi olsun. Insallah cinsel uyumu yakaladığınız biriyle mutlu olursunuz.

Ablacım benim yaşım genç ama evli biri olarak söyleyebilirim ki eşiniz gerçek manada size açılmış. Başka şeylere kaymadan size sinyal vermiş bunu kendiniz aşmaniz gerekiyor. Arkadaşların dediği gibi cabalasaniz bile eşiniz bunu farkedecektir. Hafta da Bir gün onun haberi olmadan çocukları uyuttugunuzda güzel duş alın suslenin gecelik filan artık mesrebine göre karşısına çıkın bu size de onada iyi gelecektir. Evliliğinizi renk gelir çocuklarınıza bile faydası olur mutlulugunuz ve farkliliklar

Yani eve gelip hazir yemek yiyormussunuz bir cocukla sekteye ugramasi cok sacma bir cocuk hic couk ikinciden sonra bunu anlamissinizdir ama sizin tiroit falan bahane yani benimde iki oglum ve tiroidim var duzen tutturamama falan bunlar bahane sizde istek yok o yuzden cabalamiyorsunuz esiniz istekliymiş yazik adama boyle ayda bir evlilikmi olur? Kendinize ceki duzen verin bence

39 genç mi ? Ben 29 yaşındayım cinsel isteğim neredeyse kalmadı.ben bu sitedeki kadınların yaşama hevesine secde edeceğim valla.neden bazı şeyleri kabullenmiyoruz da herşeyin en iyisinden olması gerektiğini düşünüyoruz.genç falan değil cinsel istek için.asıl genç kız gibi ilişki iatemeye çalışmak garip geliyor bana.bence buradaki kadınlar bazı şeyler illaki coşkulu devam etmeliymiş gibi kendini zorluyor, kabullenemiyor
20 yaşında cinsel istekten uyuyamayan bir kadındım şimdi eski hâlimin esamesi okunmuyor.benden ne farkınız olacak ki.basbaya çok azalıyor yaşla birlikte.ergen kızlar gibi bu tarz şeylere takılmak komik oluyor.40 yaşında 2 çocuklu bir kadın olarak.o yaşı geçtiniz.
34 yasindayim. Son 6 aya kadar oyle cok da istekli bir kadin degildim. Ama son 6 aydir adami her kosede sıkıştırıyorum resmen. Zaman icinde yasadiklariniz, hormonlariniz falan libidonun yukselmesi ya da azalmasi konusunda etkin rol oynayabiliyor. O yuzden kendinizi kimseyle kiyaslamayin ve diger insanlara da yalan soyluyor ya da oyle olmadigi halde oyleymis gibi gostermeye calisiyorlar diye ithamlarda bulunmayin.

34 yasindayim. Son 6 aya kadar oyle cok da istekli bir kadin degildim. Ama son 6 aydir adami her kosede sıkıştırıyorum resmen. Zaman icinde yasadiklariniz, hormonlariniz falan libidonun yukselmesi ya da azalmasi konusunda etkin rol oynayabiliyor. O yuzden kendinizi kimseyle kiyaslamayin ve diger insanlara da yalan soyluyor ya da oyle olmadigi halde oyleymis gibi gostermeye calisiyorlar diye ithamlarda bulunmayin.
Ne oldu ki durup dururken ?

X