Fallop Tüpleri Kürü

liberti22

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2024
416
477
33
Selam kızlar ben HSG yaptiramayanlardanim bu konuda oldukça korkuyorum ve panik atak var asla yaptırmaya cesaretim yok oyuzden alternatif tıp bilgilerinize ve deneyimlerinize ihtiyaç duydum brokoli kuru ve maydanoz süt buhari okudum bu form da bilmiyorum ne kadar doğru sizin deneyimlerinizi merak ediyorum fallop tuplerini doğal yöntemlerle açmak mümkün mü bilgilerinizi lütfen ayrıntılı paylaşır mısınız 1,5 senedir gebe kalamıyorum hala sebebini öğrenemedik her şeyi yaptırdık hsg hariç, beni anlayışla karşılayın lütfen korkuyorum yapabilecek biri değilim bir diş çekimi için uyusturucu iğne yüzünden 10 dk hıçkıra hıçkıra ağladım acı eşiğim çok düşük smear testi yaparken zıpladım acidan panik halimden bıktım yoruldum ama çözüm yok buna ,beni anlayacaklara sonsuz sevgilerimi yolluyorum buradan

tatlım aneztezili yaptırabilirsin özelde çünkü 1 bucuk yıl olmuş bu kürler tüpler kapalıysa cokta etkili olmayabilir

Kendimi odaklamaya çalışacağım başaramazsam bilmiyorum artık eşimde sağlık çalışanı bazen anlayışlı olabiliyor bazen de garipsiyor bu halimi ama ustesinden gelebilirsem eğer sizlerle paylaşacağım canlar ♥️

Kendimi odaklamaya çalışacağım başaramazsam bilmiyorum artık eşimde sağlık çalışanı bazen anlayışlı olabiliyor bazen de garipsiyor bu halimi ama ustesinden gelebilirsem eğer sizlerle paylaşacağım canlar ♥️
Canım ben de 15 gün önce çektirdim Anestezili. İnan hiç bir şey hissetmiyorsun sadece anestezi veriyorlar o kadar. Bittiğinde hem hiç bir şey hatırlamıyorsun hem de sonrasında hiç ağrım olmuyor neredeyse. Ben o masaya yattığımda doktor sakın korkma hiç canın acımayacak dediğinde acısada önemli değil yeter ki tüplerde rahimde bi sorun çıkmasın demiştim :)

Canım ben de 15 gün önce çektirdim Anestezili. İnan hiç bir şey hissetmiyorsun sadece anestezi veriyorlar o kadar. Bittiğinde hem hiç bir şey hatırlamıyorsun hem de sonrasında hiç ağrım olmuyor neredeyse. Ben o masaya yattığımda doktor sakın korkma hiç canın acımayacak dediğinde acısada önemli değil yeter ki tüplerde rahimde bi sorun çıkmasın demiştim :)
İnşallah her şey tertemiz çıksın sen boyle paylaşınca bana bu rahatlama geldi inanki cesaretleniyorum paylaşımlar insanı çok etkiliyor dr haber edecek eşime ozaman a kadar kendimi ikna edersem inşallah 🙏 Allah hepimizin yardımcısı olsun dua eden kullarının kucaklarini boş bırakmasın inşallah

İnşallah her şey tertemiz çıksın sen boyle paylaşınca bana bu rahatlama geldi inanki cesaretleniyorum paylaşımlar insanı çok etkiliyor dr haber edecek eşime ozaman a kadar kendimi ikna edersem inşallah 🙏 Allah hepimizin yardımcısı olsun dua eden kullarının kucaklarini boş bırakmasın inşallah
Aminnn rabbim evlat yokluğuyla sınamasın en güzel en doğru zamanda nasip etsin inşallah isteyen herkese

X