FARMASİ EKİBİME KATILMAK İSTEYEN?

enkoyumavi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2018
6
1
35
arkadaşlar merhaba;
ben farmasi danışanıyım. ürünlerini daha önce kullanıyordum zaten arkadaşımdan temın edıyordum. daha sonra memnun kaldıkca urun almam daha cok sıklasınca uye olmak ıstedım. cunku uye oldugunuz zaman takdır edersınız kı %30 ındırımle alıyorsunuz ve satmak ıstersenız katalog fıyatıyla satıyorsunuz. uye olurken herhangı bır sart herhangı bır ucret yok her ay sıparıs vermek gıbı bır zorunluluk yok . hatta bu aya ozel sadece yenı uyelere 260 tl lik paket kargo dahıl 50 TL. ben bır cok urununu kullanyorum ve cevreme satıyorum. onlara sattıgım karla kendı urunlerım bedavaya gelmıs oluyor. sureklı hedıye urunler gelıyor satıs yaptıkca. ben bunu iş olarak dusunuyorum. bır cogunuz goruyordu ınstagramda bırsuru ınsan ıkıncı ayında mudur oluyor. ve 4000 tl 5000 tl para kazanıyorlar. bende onları gordukce heveslenıyorum.bu iş ekip işi. ekıp kurdukca onlar ve sız satıs yaptıkca para kazanıyorsunuz. ki satıs yapmasanız bıle sadece kendı ıhtıyaclarınız ıcın bıle cok karlı. yanı urunlerı gercekten kalıtelı. kalburustu markalar kadar olmasada ortalama sevıyenın kullandıgı urunlere es deger. en azından türk malı.
eger uye olmak ısteyen olursa mesaj yazabılır bana. ınanın kayıt olarak hıc bırsey kaybetmıyorsunuz. bunu cok samımı soyluyorumku hıc bır kaybınız yok. .... benım instagram hesabım oradanda takıp edebılırsnız.ordanda yazabılırsınız yardımcı olmak ısterım dusunenlere.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
X