Femara estrofem klomen kullanıpta hamile kalanalar var mı ? Adete 11 gün kala gebelik belirtileri başlar mı ? Lütfen yardımmmmmm🙏

Merhabalar bende 1 senelik evliyim evlendiğimden beri hiç korumadım ama bebişim olmadi doktorum anh testi istedi yaptırdım 1.47 çıktı yaşıtlarının yarısı kadar yumurtaliklarin çalıştır dedi vakit kaybetmemen gerekiyor dedi hamile kalamazsın demiyorum dedi normal yolla olmadi tam tedaviye baslicaktir kist çıktı doğum kontrol hapı verdi çok şükür kist kayboldu bu ay tedaviye başlıcaz adetinin ilk 5 günü içinde gel dedi klomen başlıcaz dedi birde famera varmış galiba onuda okuduklarından öğrendim siz hangisiyle hamile kaldınız allahım kimseye aratmasin çok zor bisey allahım kimsenin kucağını boş birakmasin

merhaba estrofem baya yan etkili galiba ptogestan içeren bi hapla mı kullandınız yoksa sadece estrofemmi bende femera+estrofem kullandım ama progeatnsız

Ben klomen +ovitralle kullandım bugün iğneden sonra 24. Günüm hala regl olmadım. Gebelik testleri de negatif. Hayatımda ilk defa adetim bu kadar gecikti. Sanırım klomen kist yaptı bende. Pazartesi doktora gideceğim. Bir daha asla klomen kullanmayı düşünmüyorum. Gerekirse femera ya da letu isteyeceğim

X