Femart Klinik - Hulusi Bülent Zeyneloğlu

cikolatalikistimendo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
36
7
29
Merhaba arkadaşlar 🙋🏻‍♀️
2020 Temmuz ayında öğrenmiş olduğum solda 6 sağda 7 cm çikolata kistlerim vardı. Hulusi hocamla yollarımız 2021 Nisan ayında kesişti. İşte o gün dedim evet benim doktorum bu 😊
Bu arada 28 yaşındayım, 2buçuk yıllık evliyim. Kistlerim büyük olduğu için Aspire olmam gerektiğini söylemişti Hocam. Elimde olmayan sebeplerle ertelemek durumunda kaldım. Çünkü kistlerden folikullerim gözükmüyordu. Bu arada HSGde sol tüpüm kapalı çıktı, Amh 10,58 🤷🏻‍♀️

28 Mart'ta Ankara Başkent Üniversitesi Girişimsel Radyoloji bölümünde çikolata kisti aspirasyonu oldum. Regl olunca 2. Gün gel dedi hocam. Yarın gidiyorum 🙈

Hormon değerlerim doğrultusunda Tüp Bebek Tedavisine başlıyoruz 😊 İçim çok rahat emin ellerdeyim 🥰

Bu arada Hulusi hocamda tedavi görenler olarak WhatsApp grubumuz var 😊 Bu yolda çok güçlü bir şekilde ilerliyoruz çok şükür 🤲🏻

Merhaba arkadaşlar 🙋🏻‍♀️
2020 Temmuz ayında öğrenmiş olduğum solda 6 sağda 7 cm çikolata kistlerim vardı. Hulusi hocamla yollarımız 2021 Nisan ayında kesişti. İşte o gün dedim evet benim doktorum bu 😊
Bu arada 28 yaşındayım, 2buçuk yıllık evliyim. Kistlerim büyük olduğu için Aspire olmam gerektiğini söylemişti Hocam. Elimde olmayan sebeplerle ertelemek durumunda kaldım. Çünkü kistlerden folikullerim gözükmüyordu. Bu arada HSGde sol tüpüm kapalı çıktı, Amh 10,58 🤷🏻‍♀️

28 Mart'ta Ankara Başkent Üniversitesi Girişimsel Radyoloji bölümünde çikolata kisti aspirasyonu oldum. Regl olunca 2. Gün gel dedi hocam. Yarın gidiyorum 🙈

Hormon değerlerim doğrultusunda Tüp Bebek Tedavisine başlıyoruz 😊 İçim çok rahat emin ellerdeyim 🥰

Bu arada Hulusi hocamda tedavi görenler olarak WhatsApp grubumuz var 😊 Bu yolda çok güçlü bir şekilde ilerliyoruz çok şükür 🤲🏻
Watsapp grubuna hulusi hocada tedavi olmayı düşünenleri de alıyor musunuz☺️

Hulusi Hocayı Başkent Hastanesinden tanıyoruz. Başarılı ve ilgili bir doktor.
Fakat şu an bir kat dairesi kiralayarak klinik açmış ve faaliyetlerine bu şekilde devam ediyor.
Hastanede iken sonuçta tam teşekküllü bir hastanede hizmet vermekteydi.
Laboratuvarları, cihazları her şey tam teşkilatlı ve elinin altındaydı.
Acaba burada durum nasıl ? Embriyologları nasıl ? Laboratuvarı nasıl ? Gereken tün techizat, cihazat var mı ?
Çalışanlar ilgili, bilgili mi ? Bu konularda endişeliyiz. Gidip tecrübe edinenler lütfen yardımcı olurlarsa sevinirim.

X