Flört dönemi

Yani çok mesafeliyiz ondan öyle düşünmüştüm :) ilk defa böyle birşey yaşıyorum:) insan ya ister ya istemez aslında
Çok mesafeli olduğunuz bir insandan ne bekliyorsunuz? Yakınlaşamamanız çok normal.

Çok mesafeli olduğunuz bir insandan ne bekliyorsunuz? Yakınlaşamamanız çok normal.
Çok mesafeli derken görüşemiyoruz ki hani 2 3 güne bir çıkabilsek zaten zamanla arada bir samimiyet olur diye düşünmüştüm. Ama öyle olmadı

Çok mesafeli derken görüşemiyoruz ki hani 2 3 güne bir çıkabilsek zaten zamanla arada bir samimiyet olur diye düşünmüştüm. Ama öyle olmadı
Görüşmeden yazı yoluyla evet zaten olmaz, o konuda haklısın. O zaman bu konuda daha fazla çaba göstermesini istediğini belli et. Plan yap, gönülsüz davranırsa da bırak gitsin.

Ben hiç tinder kullanmadım ancak gördüğüm kadarıyla kullanan erkeklere karşı bir ön yargı var… arkadaşlarımda duyunca aman uzak dur demişlerdi.
Tinder ben de hiç kullanmadım ama tek bir şeyden insan elenmez. Arkadaşların görüştükleri kişinin neler yaptığını nerden bilip emin oluyorlar

Merhaba arkadaşlar… daha önce bir konu açmıştım biriyle tanıştığıma dair kendisi ilk görüşmeden sonra beni tanımak istediğini söyledi karşılıklı olarak buna karar verdik… 1 aydır konuşuyoruz… bu konularda çok acemiyim o yüzden desteğinize ihtiyacım var… bu bir aylık tanıma sürecinde aynı şehirde olmamıza rağmen haftada bir ancak görüşebildik… gün içinde sürekli mesajlar atıyor ancak arama yok… bir ara konuşurken daha önce tinder kullandığını ağzından kaçırmıştı bende bu durumu biraz irdeledim…bu dönemde birbirini tanımak isteyen insanların daha sık görüşüp ona göre karar vermesi gerekmez mi? Birde bazen bu süreci anlayamadığımı söylediğimde senin kafanda ki ben ile gerçek çok farklı sen bahane yaratmak için mi böyle davranıyorsun sinirlendim şeklindetepkiler alıyorum… istemiyorum da demiyor ama isteyen bir insan gibi de davranmıyor kafam çok karıştı…olabilir istemeyebilir dürüstçe bunu söylemek çok mu zor ? Benden bir cinsellik veya farklı bir beklentisi olması da imkansız:) burda amaç nedir mesaj arkadaşlığı filan mı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim teşekkürler
Manipüle ediyor seni. "Sen bahane mi üretiyorsun, sinirlendim, kafanda kurmuşsun" bla bla. Doğru düzgün davran, kadın da huzursuz olup dile getirmesin, boş herif. Kendini suçlu hissedip üstüne daha fazla düşme bence.

Tinder ben de hiç kullanmadım ama tek bir şeyden insan elenmez. Arkadaşların görüştükleri kişinin neler yaptığını nerden bilip emin oluyorlar
O kısmı bende pek önemsemedim ama sürekli seni tanımak istiyorum diyip hiç
Çaba göstermemesi bende bir güven sorunu oluşturmuştu… bir yandan da ben aceleci mi davranıyorum diye düşünüyordum… ama anlattığım kimseye normal gelmedi…

Manipüle ediyor seni. "Sen bahane mi üretiyorsun, sinirlendim, kafanda kurmuşsun" bla bla. Doğru düzgün davran, kadın da huzursuz olup dile getirmesin, boş herif. Kendini suçlu hissedip üstüne daha fazla düşme bence.
Bende öyle hissettim çünkü ne zaman bu konuyu açsam senin kafandaki beni değiştiremem bu konuşmalarla sen istiyor gibi durmuyorsun seni üzmek kırmak istemem… gibi konuşuyor

Çaba göstermemesi bende bir güven sorunu oluşturmuştu… bir yandan da ben aceleci mi davranıyorum diye düşünüyordum… ama anlattığım kimseye normal gelmedi…
Sen umursama ondan talep gelmedikçe bı geri cek bakalım, buluşalım diye son dakika derse ya planim vardı de ve gerçekten plan yapmış ol. O galiba kendisini çok merkezde görüyor merkezinden bı indir

Sen umursama ondan talep gelmedikçe bı geri cek bakalım, buluşalım diye son dakika derse ya planim vardı de ve gerçekten plan yapmış ol. O galiba kendisini çok merkezde görüyor merkezinden bı indir
Artık umudu kestim :) hayır gelmeyecek sanırım… insan neden böyle davranır anlayamıyorum… :) ya istersin ya istemezsin

Artık umudu kestim :) hayır gelmeyecek sanırım… insan neden böyle davranır anlayamıyorum… :) ya istersin ya istemezsin
Daha çok yeni ad belki bı ihtimal görüyor seni başka seçenekleri olabilir ya da yeterince ilgi çekmedin ama bırakmakta istemiyor mantıklı gelen kısımlar vardır . Sen biraz kendi hayatina dön

Cevap yazınızda gizli.Seni tanımak istiyorum hiç çaba göstermeden mümkünmü?

Kizlar haftada bir normal degil mi? Aramamasina birsey diyemicem belki gercekten utangactir. Sen de arayabilirsin arada. Tinderde tek gecelik iliskiler icin kullaniliyor diye biliyorum. Hala hesabi var miymis oyleyse gorusme derim.

Kizlar haftada bir normal degil mi? Aramamasina birsey diyemicem belki gercekten utangactir. Sen de arayabilirsin arada. Tinderde tek gecelik iliskiler icin kullaniliyor diye biliyorum. Hala hesabi var miymis oyleyse gorusme derim.
Aslında aynı şehirde çok normal gelmedi tanımak isteyen için ama tabi gün boyu mesaj atıyordu arama yok:) durumu sorgulayınca dündendir ses yok

Cinsellik istemeyen erkek olduğuna inanmam :) sağlık problemi yoksa ilgisi vs farklı değilse tüm erkekler cinsellik ister, kimi usulüne uygun yapar evlenir vs kimi takılmalık günü birlik ama illa ister
katılıyorum ve arttırıyorum
cinsellik sadece erkeklerin isteyebileceği bişey değil :KK53:
kadınlar da cinsellik ister her sağlıklı insan gibi
bu sitede cinsellik sadece erkeklere özgü erkeklerin ilgi alanıymış gibi davranan bir sürü insan var
bir sürü o tarz yorum görüyorum

Güncelleme: En sonunda da bana 3 ay süre ver hem bu sürede birbirimizden de beklentimiz olmaz bu arada da benim iş durumlarım belli olur dedi :) tabii ki kabul etmedim….baştan belliymiş zaten herşey:)

Güncelleme: En sonunda da bana 3 ay süre ver hem bu sürede birbirimizden de beklentimiz olmaz bu arada da benim iş durumlarım belli olur dedi :) tabii ki kabul etmedim….baştan belliymiş zaten herşey:)
Iyi yapmissin canim uc ay onumu bekliceksin

X