Freely çubuk ovülasyon testi kullanan varmı ilk kez bunu deniyorum

Fatosss_mustafa

hoşgeldin Melisa'm 🍼 2022
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
1.578
685
29
Bu markanın ovülasyon testini kullanan var mı güvenilir mi kızlar

Eklentiler

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    7,8 KB · Görüntüleme: 63
Yumurtlama dönemi yeni başlamış görünüyor bu 2 3 gün sonra pik olur diye düşünüyorum
Hadi inşallah beyaz birazda yapışkan akıntı başladı....
Bide bu markayı kullanıp memnun olan varmı merak ediyorum baya ağır çalışıyor diğer testler gibi değil

Ayy hadi inşallah bende görürüm inşallah bi kaç güne evde Leslie 15 dk egzersizleri felan yapıyorum inşallah tutturum Allah'ın izniyle sen kullandığın da oldu mu yani inşallah
Ben bu markayı ilk defa aldım kullanırım bu ay diye ama hamile olduğumu öğrendim denemek amaçlı yapmıştım 🤭

Ben bu markayı ilk defa aldım kullanırım bu ay diye ama hamile olduğumu öğrendim denemek amaçlı yapmıştım 🤭
Aaa hamile olduğundan bu kadar koyu yani bende kızımı ovülasyon testi ile öğrendim erken gebelik testi de yapmıştım bende bu markayı indirimden aldım Trendyol dan deniyorum şu an

Aaa hamile olduğundan bu kadar koyu yani bende kızımı ovülasyon testi ile öğrendim erken gebelik testi de yapmıştım bende bu markayı indirimden aldım Trendyol dan deniyorum şu an
Kullananlar da memnun diye bende öylelikle almıştım ama koyu çıkarıyordur yumurtlama zamanı da

Kullananlar da memnun diye bende öylelikle almıştım ama koyu çıkarıyordur yumurtlama zamanı da
Hadi inşallah yaa ilk defa dün yaptığı. Biraz koyulaşma emaresi gösterdi yumurtama haftama günlerime başladım sanırım zaten akıntıda bu yönde yapışkan beyaz

X