Fuat Yuksel meme ameliyatim

elizeliz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2014
247
132
En sonunda konu acma sirasi banada geldi:)
kas alti 470cc+eski mastopeksi duzeltmesi.
Anesteziden baya zor ciktim,ellerim mos mordu.Ayakta duramiyordum,migdem bulaniyordu.Ameliyat sonrasindaki gunun aksami anca kendime geldim,hastaneden ciktim.
Ilk gun hastanede yapilan agri kesicilerden dolayi agrim yoktu,ondan sonra 4 gun yatip kalkarken agrim oldu,ve cabuk yoruluyordum.Ama baya da gezdim,kendimi yataklara atmadim,bol su ve meyve suyu ictim.4 u gun aksami aniden sirt agrilarim ve agrilarin cogu gitti.Su an yatip kalkarken agri var ama fazla degil.
Doktorumdan cooook memnunum,benim doktorum.Ne istedigmi anladi 2 lafta,ve fazla konusmadan yapti.Net direkt bir insan.Soru soruyosun-cevap aliyorsun.Diger gorustugum doktorlardan cok farkli.
Mesela diger cogunda boyle oluyordu.CC hakinda,boyut,sekil hakinda soru soruyorum.
1 sayfa cevap aliyorum-meme buyutme emzirmenize engel degil diye....vesayre vesayre,ama sordugum sorunun cevabi yok,sanki hic ne dedigmi okumuyorlar gibi.
Ve kizlar size tavsiyem,asistanlarla degil mutlaka doktorla konusmayi isteyin,eger yurt disindaysaniz.
Asistanin sizi yaniltabiliyor bazen,yanlis bilgi verebiliyor.
Oyle bir durum da yasadim,ama iyiki ameliyatim orda olamadi.Kismet isi.
Kac ay ameliyat icin randevu aliyordum hep birsey oluyordu,hasta oluyordum.
Oysa ki Fuat beyle ne oldugnu anlayana kadar ameliyatim bitti gitti.Ve iyiki oyle olmus,kader diye birsey var bazen ona guvenmek lazim.
Simdi beklemek kaldi,insallah istedigim gibi olurlar,cunku sonuctan memnunun yada degilim demek icin daha cok erken.
Sonucu gormek icin baya zaman lazim
Sorulariniz varsa yanitlamaya hazirim :)

En sonunda konu acma sirasi banada geldi:)
kas alti 470cc+eski mastopeksi duzeltmesi.
Anesteziden baya zor ciktim,ellerim mos mordu.Ayakta duramiyordum,migdem bulaniyordu.Ameliyat sonrasindaki gunun aksami anca kendime geldim,hastaneden ciktim.
Ilk gun hastanede yapilan agri kesicilerden dolayi agrim yoktu,ondan sonra 4 gun yatip kalkarken agrim oldu,ve cabuk yoruluyordum.Ama baya da gezdim,kendimi yataklara atmadim,bol su ve meyve suyu ictim.4 u gun aksami aniden sirt agrilarim ve agrilarin cogu gitti.Su an yatip kalkarken agri var ama fazla degil.
Doktorumdan cooook memnunum,benim doktorum.Ne istedigmi anladi 2 lafta,ve fazla konusmadan yapti.Net direkt bir insan.Soru soruyosun-cevap aliyorsun.Diger gorustugum doktorlardan cok farkli.
Mesela diger cogunda boyle oluyordu.CC hakinda,boyut,sekil hakinda soru soruyorum.
1 sayfa cevap aliyorum-meme buyutme emzirmenize engel degil diye....vesayre vesayre,ama sordugum sorunun cevabi yok,sanki hic ne dedigmi okumuyorlar gibi.
Ve kizlar size tavsiyem,asistanlarla degil mutlaka doktorla konusmayi isteyin,eger yurt disindaysaniz.
Asistanin sizi yaniltabiliyor bazen,yanlis bilgi verebiliyor.
Oyle bir durum da yasadim,ama iyiki ameliyatim orda olamadi.Kismet isi.
Kac ay ameliyat icin randevu aliyordum hep birsey oluyordu,hasta oluyordum.
Oysa ki Fuat beyle ne oldugnu anlayana kadar ameliyatim bitti gitti.Ve iyiki oyle olmus,kader diye birsey var bazen ona guvenmek lazim.
Simdi beklemek kaldi,insallah istedigim gibi olurlar,cunku sonuctan memnunun yada degilim demek icin daha cok erken.
Sonucu gormek icin baya zaman lazim
Sorulariniz varsa yanitlamaya hazirim :)
Cok geçmiş olsun eliz sonunda sorunsuz bi şekilde amelyat olmana ve mutlu olmana sevindim :KK66:

çok gecmiş olsun canım güle güle kullan.. fazla acı çekmemene sevindim her seferinde söylüyorum ben dibe vuranlardanım :) gecti gitti tabi ama psikolojimi çok etkiledi o süreç :mad:

Tesekur ederim canim,burada sende bana destek olanlardansin sanada cok tesekur ediyorum C ChAneL81 de,hep sizlerden cesaret aldim.Insallah sorunsuz bir sekilde iyilesirim.Ilk 1 ay gecmeden iyim demeye korkuyorum.
Tekrar gecmis olsun canim insallah sorunsuz bir surec gecicirsin de sonunda mutlu olursun
Iyiyim diyede fazla zor hareketler yapma acisi sonradan cikabilir dikkatli olalim canim arkadasim kendine iyi bak fotolarini bekleriyorum:)

Sagolun kizlar,iste iyim iyim diyorum ama bisey olmasin insallh,su 1 ayi bir atlatsam.
Canim evet foto cekeceim,firsat bulamiyorum ki aynayla bas basa kalmaya.Eve bir geldim bi suru is beni bekliyor :)
Ilk firsatta cekip gonderecegim sana.

X