Gastriti olanlar ?

bittercikolatambeniim

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Mart 2018
286
64
26
merhaba arkadaşlar günlerdir karnımda bi dokununca içi
Çürük gibi bi acı bele sırta vuran bi ağrı vardı şişlik falan doktora gittim apandisit mi diye ultrasona soktu değil tomografiye de soktu beni ona da herhalde ne için bilmiyorum başka bir şey mi diye sanırım o da normal çıktı sonra bana akut gastrit dedi bir sürü ilaç yazdı
Ama geçmezse gel 15 gün sonra kolonoskopi endoskopi dedi bu beni cok korkuttu mide gaz dolu olduğu için sanırım tomografi bile tatmin etmiyo herhalde
İnsallah geçer
Şimdi benim sorum gastriti olunca karnınıza dokununca eğilip kalkarken acıma hissi oluyormuydu hiç sizde ? Böle içten çürük gibi

Yanma sızı gibi değişik
Ha kabızlık da var bi kabız bi ishal değişik bir şeyim o da yapar mı bilmem ama korktum tabi :/

merhaba arkadaşlar günlerdir karnımda bi dokununca içi
Çürük gibi bi acı bele sırta vuran bi ağrı vardı şişlik falan doktora gittim apandisit mi diye ultrasona soktu değil tomografiye de soktu beni ona da herhalde ne için bilmiyorum başka bir şey mi diye sanırım o da normal çıktı sonra bana akut gastrit dedi bir sürü ilaç yazdı
Ama geçmezse gel 15 gün sonra kolonoskopi endoskopi dedi bu beni cok korkuttu mide gaz dolu olduğu için sanırım tomografi bile tatmin etmiyo herhalde
İnsallah geçer
Şimdi benim sorum gastriti olunca karnınıza dokununca eğilip kalkarken acıma hissi oluyormuydu hiç sizde ? Böle içten çürük gibi

Yanma sızı gibi değişik
Ha kabızlık da var bi kabız bi ishal değişik bir şeyim o da yapar mı bilmem ama korktum tabi :/
Geçmiş olsun ben de iki aydır mideme oturan yumru hissi bastırınca ses gelmesi ve ağrı sürekli tokluk yaşama şikayeti yaşıyordum. İlaçlarla geçmeyince bugün endoskopi yapıldı Antral gastrit çıktı. Ben hiç kabızlık yaşamadım bu süreçte ama ne kadar gaz dolmuşsa içerisi tuvaletimin geldiğini bile anlamıyordum özür dilerim.
Endoskopiden korkmayın anestezi ile yapıyorlar totalde 10 dkya çıktım en azından içiniz de rahat eder. Kolonoskopiyi ne için istediler ?

X