Gaziantep'te kadın doğum uzmanı

Namutenahii

"Direnenler yaşar"
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2016
3.293
5.821
Merhaba hanımlar,
1 yıldır korunmasız ilişki yaşamamıza rağmen hamile kalamıyorum.
Eşim doktora gitti onun değerleri normal.
Ben de infertilite konusunda yetkin bir kadın doğum uzmanı arıyorum.
Gaziantep'te, devlet olur özel olur farketmez.
Ama lütfen reklam amaçlı yazanlar gelmesin gerçek tecrübelere ihtiyacım var, hassas bir dönemden geçiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba konunuzdan farklı olarak bende 1 senedir hamile kalamadım ve doktor hormon testi yapınca fsh lh değerimin çok yüksek olduğunu ve buyuzden normal yolla çocuk sahibi olmanın imkansız olduğunu öğrendim tüp bebek şartmış acaba siz hormon değerlerinize baktirdiniz mi ? Degerler cok onemli bazen sadece kan tahlili yaptırıp vitaminlerim yerinde diyip geçiyoruz hormon testi yapılmasa bende hala değerimde bi sıkıntı olmadığını düşünüp stres yaptığımdan kafama yaptığımdan hamile olamadığımi düşünüyordum ve dusunecektim

Merhaba konunuzdan farklı olarak bende 1 senedir hamile kalamadım ve doktor hormon testi yapınca fsh lh değerimin çok yüksek olduğunu ve buyuzden normal yolla çocuk sahibi olmanın imkansız olduğunu öğrendim tüp bebek şartmış acaba siz hormon değerlerinize baktirdiniz mi ? Degerler cok onemli bazen sadece kan tahlili yaptırıp vitaminlerim yerinde diyip geçiyoruz hormon testi yapılmasa bende hala değerimde bi sıkıntı olmadığını düşünüp stres yaptığımdan kafama yaptığımdan hamile olamadığımi düşünüyordum ve dusunecektim

Merhaba ben de hormonlarıma en son 2 sene önce baktırmıştım normaldi ama o zamanlar çocuk düşünmüyorduk. Yakın zamanda baktırmadım, belki de değişen yükselen değerler olmuştur. Tabiki vitamin mineral değerleri de önemli ama dediğiniz gibi sadece onlarla olmaz. İyi bir doktor bulup detaylı olarak baktıracağım :)

Merhaba hanımlar,
Ama lütfen reklam amaçlı yazanlar gelmesin gerçek tecrübelere ihtiyacım var, hassas bir dönemden geçiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Benle sizinle aynı durumdayım Amerikan Hastanesi'nde b erkek doktor vardı gittim ilk dalga geçer gibi konuştu onu birakip 1 sene Arif denize gittik sadece tahlil yapto soniclar hep temiz çıktı hiç bir tedavi uygulaması ve çok ilgisiz bir adamdı en son geçen ay rahim filmi için gidecektik ona çok yüksek fiyat söyledi Sanko bile ondan daha uygun çekiyordu şuan Ali irfam kutlari duyduk bu ay inşallah ona gideceğiz bir arastirin isterseniz düşünün o doktoru derim

Merhaba hanımlar,
Özkan Aydın Leylek

Merhaba hanımlar,
Merhaba inşallah rabbim hayirlsi ile evlat sahibi olmayı nasip eder..
Bende 12 yıl mucedale ettim en son Kıbrıs'ta.tup bebek yaptık çok şükür 8. Tüp bebeğim ve hamileyim ..
Gaziantep de Abdullah goymen doktorum..genel olarak memnunum ama tedavi için gidilmesini tavsiye etmiyorum..

Kendim gitmedim ama çok tavsiye edildi ..Mustafa demir diye bir doktor ..gidip fayda gören çok kişi biliyorum ..rabbim şifa versin

X