Gebe kalır mıyım

ece3212

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2024
3
-1
24
Bir hafta önce erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdik penisini vajinama sürttü sadece yarısı bir kes içime girdi boşalmadı hiç çok korkuttuk 24 saat sonra Ella kullandım üstünden bir hafta geçmesine rağmen hala gerginim sizce bir şey olmuş mudur

Kaç günde bir adet oluyorsunuz ve ilişki günü adetinizin kaçıncı günüydü?Boşalmadıysa,olmaz bence,ilaç da içmişsiniz zaten

adetim bittikten 2 gün sonra oldu
o kadar erken ovulasyon çok nadir kişide olur,merak etmeyin gebelik oluşmaz.Vajinal akıntılarınızı takip edin,yoğun ve yumurta akı gibi olan günler yumurtlama günleridir.Gebe kalmak istemeyen o günlerde ilişkide dikkatli olmalı.Bir jinekolog demişdi ki,kadınların 1 ayda sadece 3 gün gebe kalma şansları vardır.Adete 14 gün kala ovulasyon oluyor,yani ovulasyondan 14 gün sonra adet olmalıyız.

Bir hafta önce erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdik penisini vajinama sürttü sadece yarısı bir kes içime girdi boşalmadı hiç çok korkuttuk 24 saat sonra Ella kullandım üstünden bir hafta geçmesine rağmen hala gerginim sizce bir şey olmuş mudur
Yahu bu kadar korkacağınıza prezervatif takmak çok mu zor saçma sapan endişeler yaşıyosun. Birde ella kullanmışssın muhtemelen bu yüzden adetin geçikecek ella kaç doğum kontrol hapı gücünde biliyo musun? Ne kadar tehlikeli boşuna hormonlarınla oynadın. Bu kadar korkmak yerine ya korun ya sevişme

Yahu bu kadar korkacağınıza prezervatif takmak çok mu zor saçma sapan endişeler yaşıyosun. Birde ella kullanmışssın muhtemelen bu yüzden adetin geçikecek ella kaç doğum kontrol hapı gücünde biliyo musun? Ne kadar tehlikeli boşuna hormonlarınla oynadın. Bu kadar korkmak yerine ya korun ya sevişme
prezervatifle ya da sürtünerek de hamile kalan ola biliyor.En güzeli Allahın buyurduğu yol tabii,zinadan uzak olmak lazım.

X