Gebeliğe Hazırlık Gebe kalmış olabilir miyim lütfen yardım edin

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

pelintosun21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2018
41
14
32
Arkadaşlar tam olarak içime girmeden erkek arkadaşımla birleşme oldu yani ucu girdi ve azıcık kanama oldu ben bağırınca hemen çekildi ve ertesi günde sürtünme yoluyla devam ettik içime veya üstüme boşalma olmadı ama 10 gün geçti belimde inanılmaz bir ağrı karnımda iğne batar gibi oluyor . Bugun lavaboya gittim kabızlık sorunum oldu dışkımı yaparken kızlığımın olduğu yerden azıcık pembe kan geldi çok zorladığım için gelmiş olabilir mi bunlat gebelik belirtisi mi yardımcı olur musunuz ?

Arkadaşlar tam olarak içime girmeden erkek arkadaşımla birleşme oldu yani ucu girdi ve azıcık kanama oldu ben bağırınca hemen çekildi ve ertesi günde sürtünme yoluyla devam ettik içime veya üstüme boşalma olmadı ama 10 gün geçti belimde inanılmaz bir ağrı karnımda iğne batar gibi oluyor . Bugun lavaboya gittim kabızlık sorunum oldu dışkımı yaparken kızlığımın olduğu yerden azıcık pembe kan geldi çok zorladığım için gelmiş olabilir mi bunlat gebelik belirtisi mi yardımcı olur musunuz ?
Boşalma olmadığına göre hamile kalma ihtimalin yok canım. Gebelik belirtisi değil bence psikolojik olarak sana belirti gibi geliyor olabilir. Hamile kalmak kolay değil zaten içini ferah tut bir şey olmaz. Stres yaparsan reglin de gecikir.

Boyle konulara cok uzuluyorum, kac yasindasin bakmadim profiline belliki yasin kucuk bazi seyleri merak etmissin. Belliki aile kulturune ters, oyleyse guzelim anneni fedakar babani dusun bu isin sonuclarini dusun. Daha hangi bolume gidecegini bilmiyorsun yada bizi yiyorsun burda . Ama bak yerlesme kanamasini biliyosun burdan sana 10 puan. Aklini basina al kendini kullandirma guzel kardesim....

X