Gebeliğe hazırlık

perivan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2023
6
2
34
Merhaba kafama takıldı paylaşmak istedim 8 Aralık'ta regl oldum, 20-21 aralık arasında kahverengi akıntı şeklinde pet kullanmaya değmeyecek durumda akıntılarım başladı. Acaba yerleşme kanaması dedikleri durum olabilir mi?

Merhaba kafama takıldı paylaşmak istedim 8 Aralık'ta regl oldum, 20-21 aralık arasında kahverengi akıntı şeklinde pet kullanmaya değmeyecek durumda akıntılarım başladı. Acaba yerleşme kanaması dedikleri durum olabilir mi?
Olabilir canım yumurtlama gününü biliyor musun test yap istersen

26 günlük periyotta regl oluyorum yumurtlama günü 20 aralık tı önceki günlerde gebe kalma gününe göre birlikteliğimiz oldu. Normalde 3 Ocak'ta regl olmam gerek. Beklemeli miyim acaba test için
3 ocaksa bekle derim daha varmış ama buralarda gezindiğine göre sende sbırsızsın hepimiz gibi 😅 yapcaksın galiba

Olabilir canım yumurtlama gününü biliyor musun test yap istersen
26 günlük periyotta regl oluyorum yumurtlama günü 20 aralık tı önceki günlerde gebe kalma gününe göre birlikteliğimiz oldu. Normalde 3 Ocak'ta regl olmam gerek. Beklemeli miyim acaba test
3 ocaksa bekle derim daha varmış ama buralarda gezindiğine göre sende sbırsızsın hepimiz gibi 😅 yapcaksın galiba
🤗evet yaa inşallah dilediğimiz gibi olur herşey teşekkür ederim.

X