Gebeliğinizi test yapmadan hissettiğiniz oldu mu?

Gözünüz aydın maalesef bn beklenen adet gününden 1 gün önce hastalandım adet günlerimde de kasıklarımda pıt pıt aatmalar oldu ama adet oldum bi kere artık önümdeki aylaraa kaldı allah hayırlısını versn
Bizde ikinci cocuk deniyoruz o pıt pit bendede oldu kasigimda kesin hamileyim dedim bugun adet oldum artık belirti aramayacağım ilk cocugumda hic belirti vs aramadım 6.denemede tuttu

Kimyasaldi canm Aralık ayında bu ay ama tekrar gebe kaldm çok şükür sağlıklı ilerliyo
Ayy çok sevindim sizin adınıza rabbim kucağınıza almayı nasip etsin insallah doktor size progestan ce kan sulandırıcı başladımı acaba bana iki doktorda bidahaki gebeliginde başlıcaz dedi 1 dış gebelik 1 kimyasalim var

Ayy çok sevindim sizin adınıza rabbim kucağınıza almayı nasip etsin insallah doktor size progestan ce kan sulandırıcı başladımı acaba bana iki doktorda bidahaki gebeliginde başlıcaz dedi 1 dış gebelik 1 kimyasalim var
Valla onlar hakkında hiç bi bilgim yok ne tür ilaçlar ne işe yariyo yani. Bana doktor hiç birşey yazmadı kesemi gördü boyuna falan baktı gayet sağlıklı dedi.

Valla onlar hakkında hiç bi bilgim yok ne tür ilaçlar ne işe yariyo yani. Bana doktor hiç birşey yazmadı kesemi gördü boyuna falan baktı gayet sağlıklı dedi.
Progestan düşük önleyici diye biliyorum kan sulandırıcıda kan pırtılaşması için sizin gerek görmemiş demek ki gayet yolunda ilerliyorsa inşallah hep öyle gider kesede görünmüş maşallah

Progestan düşük önleyici diye biliyorum kan sulandırıcıda kan pırtılaşması için sizin gerek görmemiş demek ki gayet yolunda ilerliyorsa inşallah hep öyle gider kesede görünmüş maşallah
Haa pıhtılaşma içinse yok canm öyle bı sorun çıkmadı benm sanırım günde iki kere ilişkiye girmiştik bilincsizdik çocuk konusunda o yüzden sperm kalitesi düştü ve ondan kimyasal oldu diye düşünüyoruz. Şimdiki sağlıklı ilerliyo hap ilaç birşey vermedi folik asit dışında.

X