Gebelik de ağrı

arzuu6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
15
3
24
Merhaba hanımlar daha önce dış gebelik belirtisi ile yazmıştım şükür öyle bir şey yokmuş başka bir doktora göründüm kesem göründü ama geç döllenme olmuş galiba 1 hafta geriden geliyordu normalde 6+6 olması gerekiyordu ama 5 haftalık görünmüştü doktor sıkıntı değil dedi şimdi bir sorum olacak , şuan 6+2 gebelik haftam karın ağrım ve belim ağrıyor birde doktor herseye rağmen prosestan verdi ağzından alınan tedbir açmalı yani bunlar normal mi 15 gün sonra gel demişti 1 hafta kaldı şükür acaba bebeği görebilir miyim böyle durum yaşayan oldu mu aranız da yaşayan varsa bilgilendirirse çok sevinirim uzun oldu hakkınızı helal edin 🫶🏻

Doktorum bana eğer ağrın dayanılmayacak gibi değilse korkma demişti. Ben de 6+3 hamileyim ara sıra kasık ağrım oluyor rahim genişlemesinden kaynaklı oluşan bu ağrılar normal kabul edilirmiş. Tabii şiddetini sen daha iyi bilirsin çok ağrıyor duramıyorum diyorsan bu riskli olabilir.

Kuyruk sokumu, bel, karın ağrısı normal ama minesin'in dediği gibi şiddetine bağlı. İnşallah yolundadır her şey 🫶🏿

Doktorum bana eğer ağrın dayanılmayacak gibi değilse korkma demişti. Ben de 6+3 hamileyim ara sıra kasık ağrım oluyor rahim genişlemesinden kaynaklı oluşan bu ağrılar normal kabul edilirmiş. Tabii şiddetini sen daha iyi bilirsin çok ağrıyor duramıyorum diyorsan bu riskli olabilir.

Yok yok hayır dayanılmıcak gibi değil tedirgin olmuştum normal adet olacakmışım da ağrım varmış gibi 💕

Hayır şiddetli değil normal hani dediğiniz gibi bazen kuyruk sokumu, bazen bel , bazen de ikisi bir arada kasık ağrısı ve bel ağrısı 🤭

Ya tek isteğim büyümesi insan çok tedirgin oluyor bazen midem yanıyor bazen bulanıyor böyle değişik bir ruh hali yaşıyorum

X