Gebelik durumu varmı Aynı şeyi yaşayan

gaye0133

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2024
3
1
24
Merhaba kızlar günüm 2 gün geçti bugün sabah kan verdim sonra idrar testi yaptım tes böyle silik çıktı kan testi 1 saat sonra Değer 0.4 cıkmış sizce gebelik varmı aynı durumu yaşayan yazarsa sevinirim kan verirken doktor kanda çıkmaz erken dedi ama idrar testinde çıktı
IMG_0166.jpeg

Merhaba kızlar günüm 2 gün geçti bugün sabah kan verdim sonra idrar testi yaptım tes böyle silik çıktı kan testi 1 saat sonra Değer 0.4 cıkmış sizce gebelik varmı aynı durumu yaşayan yazarsa sevinirim kan verirken doktor kanda çıkmaz erken dedi ama idrar testinde çıktı Eki Görüntüle 3363281

İdrar testleri malesef bazen yanıltıci olabiliyor önce kana sonra idrara geçer betahcg kanda gebelik gozukmemis 0 degerdeymis demekki test sorunlu 2gun sonra tekrarlayın testleri umarim hayirli haberlerimiz olsun 🤲🏻👣👩🏼‍🍼

Merhaba kızlar günüm 2 gün geçti bugün sabah kan verdim sonra idrar testi yaptım tes böyle silik çıktı kan testi 1 saat sonra Değer 0.4 cıkmış sizce gebelik varmı aynı durumu yaşayan yazarsa sevinirim kan verirken doktor kanda çıkmaz erken dedi ama idrar testinde çıktı Eki Görüntüle 3363281
Kan daha güvenilir sonuçtur ama 3-4 gün sonra yine regl olmazsan kan vermeni öneririm canım inşallah gönlünden geçen olur 🙏

X