Gebelik planlayanlar için folik asit

mavi57

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2024
6
0
22
Kızlar gebelik planlıyorum sizce hangi folik asiti kullanmalıyım en iyisi hangisidir sizce?

Kızlar gebelik planlıyorum sizce hangi folik asiti kullanmalıyım en iyisi hangisidir sizce?
merhaba hayırlı akşamlar bende gebelik planlıyorum folik asit kullananları okudum ama kendi başıma iş yapmiyim diye kadın doğuma gideceğim yarın sizde bi kadın doğuma danışsanız sizin için daha iyi olabilir belki

merhaba hayırlı akşamlar bende gebelik planlıyorum folik asit kullananları okudum ama kendi başıma iş yapmiyim diye kadın doğuma gideceğim yarın sizde bi kadın doğuma danışsanız sizin için daha iyi olabilir belki
Bilemedim az önce kan testi vermiştim negatif çıktı bu ay olmadı 🤦🏼‍♀️ folik asitte vitamin zaten ilaç değil doktora gitmiyim diye düşünmüştüm

Ben folik asit olarak önce inofolic combi gebe kaldıktan sonra da q-folin kullanmıştım. Ayrıca innate pronatal da kullanmıştım

Bilemedim az önce kan testi vermiştim negatif çıktı bu ay olmadı 🤦🏼‍♀️ folik asitte vitamin zaten ilaç değil doktora gitmiyim diye düşünmüştüm
kan tahlili verdiniz mi hormon testi kan değerleriniz falan baktınız mı hiç

Merhaba , bende gebelik planladığım sürede doktorum bana Previt Positive omega 3 adında bir vitamin vermişti . Gebelik oluşunca da folidays almamı istedi. İkisi de ilaç niteliğinde değil takviye olarak geçiyor . Folidays bitkisel bir vitamin içinde farklı destekleyicilerde var .inceleyebilirsin

Ben doktorumun da tavsiyesiyle folita kullanmıştım.

İnofolic combi kullanıyorum ancak doktorum kendisi bu ilacı kullanmamı önerdi sizde bir doktor ile görüşmenizi öneririm🌸🙏🏻

X