Gebelik testi

kadersofuoglu0

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
96
9
24
Kızlar merhaba ben bu gün gebelik testi yaptım bişey yoktu ama testin arasını açtıgımda silik çizgi gördüm gebelik varmıdır

Kızlar merhaba ben bu gün gebelik testi yaptım bişey yoktu ama testin arasını açtıgımda silik çizgi gördüm gebelik varmıdır
İdrarı fazla damlattıysanız silik çizgi çıkar sadece 3 damla yeterli olacaktır. 3 damla idrarla beraber 5 dakika içinde çift çizgi veya silik çizgi çıkarsa gebelik var demektir. 5 dakikadan sonrası dikkate alınmaz

İdrarı fazla damlattıysanız silik çizgi çıkar sadece 3 damla yeterli olacaktır. 3 damla idrarla beraber 5 dakika içinde çift çizgi veya silik çizgi çıkarsa gebelik var demektir. 5 dakikadan sonrası dikkate alınmaz
Benim yaptığım erken gebelik testiydi 10 saniye falan beklettim sonra 5 dk sonra baktım

Merhaba arkadaşlar 8-9 gündür adet sancılarım var fakat ben ilaçsız adet görmüyorum iki yıllık evliyim doktorlar bir problem yok demişti. 5 gün önce adet sancılarım olunca kan testi vermişti. 0.100 negatif cıkmıştı. Dün sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım 10 dk içinde hayalet bir görüntü çıktı görüntüsünü eklicem. Bu sabahta hem erken gebelik testi hemde kaset test yaptım erken gebelik testinde birşey çıkmadı fakat kasette de 15 dk sonra çok hafif görünen bir çizgi görüyorum ikisinide eklicem yardımcı olurmusunuz lütfen kan vermelimiyim ?

Eklentiler

• IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_3118.jpeg
    IMG_3118.jpeg
    41,4 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_3117.jpeg
    IMG_3117.jpeg
    121 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_3115.jpeg
    IMG_3115.jpeg
    141,5 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar ben bugün erken gebelik testi yaptım adetim düzensiz olduğu için adetim ne kadar kaldığını bilmiyorum ama hemen hemen 1 hafta civarı. Sizce sonucum pozitif mi ??
1000034337.jpg

X