Gebelik üstüne adet olmak

Kızlar birşey sorucam lütfen yardımcı olucak varmı 28 ekimde adet oldum 3 gün sürdü son 2 günü kahverengi lekeydi ama halsizlik vardı üstümde adet bitikten 5 gün sonra kahverengi lekelenmem oldu çamur gibi çok azda pembe leke geldi test yaptım çift çizgiydi diğeri hafif silikti Testin üstünden 5 gün geçti dün gece acile gittim beta hcg bakıldı 211 çıktı doktor adet tarihime göre 2 haftaya yakın dedi ama dış gebelik olabilir dedi neye dayanarak bunu söyledi bilmiyorm çok erken süre dedi tam emin değilim dedi ya düzgün ilerler 2 gün sonra beta tekrar bak dedi artış nasıl diye 3. Günü bana gel dedi yani çok kötü olumsuz konuştu hep çok etkilendim ilk gebeliğim boş gebelikti kürtaj olmuştum 5 aydır deniyorum bu ay tuttu ama böyle birşeyle karşılaştım napıcam bilmiyorum inşallah sağlıklı ilerler
Hayırlı olsun saglıcakla kucagına almak nasip etsin inşallah Allahım 🤲Tekrar baktırdın mı betaya canım.

Gittim malasef düşük yaptım yani beta yükselti .350 ye sonra düşüşe geçti kahve lekeyle birlikte adet tarihimdede adet oldum kasıklarım ve rahmim Agrıyor
Allah yardımcın olsun canım çok üzüldüm hayırlısı buymuş inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız tez zamanda benimde bir dış gebeligim var şimdi de lekelenmem kanamam oluyor betam 108 çıktı en son doktora gitmeye de korkuyorum hayırlısı olsun

Allah yardımcın olsun canım çok üzüldüm hayırlısı buymuş inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız tez zamanda benimde bir dış gebeligim var şimdi de lekelenmem kanamam oluyor betam 108 çıktı en son doktora gitmeye de korkuyorum hayırlısı olsun
Bana dış gebelik dedi ama degerim habire düştü 3 gün öncede 56ydı dün adet oldum ama ben sabah hasteneye kontrole gidicem bakalım neymiş dış dedi ama dış gebelikte deger sabit kalırmış sanırm ve düşmezmiş

Bana dış gebelik dedi ama degerim habire düştü 3 gün öncede 56ydı dün adet oldum ama ben sabah hasteneye kontrole gidicem bakalım neymiş dış dedi ama dış gebelikte deger sabit kalırmış sanırm ve düşmezmiş
Canım dış gebelik değil seninki. Kimyasal gebelik. Kimyasal gebelikte değer düşer sürekli artmaz. Sağlıksız gebelik yani. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲

Canım dış gebelik değil seninki. Kimyasal gebelik. Kimyasal gebelikte değer düşer sürekli artmaz. Sağlıksız gebelik yani. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲
Evet adet oldum 3. Günü bugun aşırı kasık ağrım var kontrole gidicem canım çok yanıyor düşükte bu ağrılar normal diyorlar ama yine baktırmak istedim

X