Gebelik var mı yardımcı olabilirmisiniz

brcbyr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2024
3
0
28
Gebelik var mı yardımcı olabilirmisiniz
2 yıllık evliyim evladımız olsun düşüncesine vardığımızda denemelere başladık fakat olmadı kadin doğum doktoruna muayene oldum ve 7 Kasım 2023 çift rahim tanısı kondu ve ameliyat olarak hipereskopi ve laparoskopi oldum şimdi her adet düzensizliğimde ümitleniyorum adet olma sürem 40-50 gun arasında değişiyor ve suan da 3 gün gecikmiş olarak gözüküyor sizlere 02.04.2024 tarihinde yaptığım testleri atacağım . Lütfen yardımcı olabilirmisiniz 🙏 Allah isteyen herkese evlat nasip etsin …

Eklentiler

• IMG_1752.jpeg
    IMG_1752.jpeg
    47 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_1753.jpeg
    IMG_1753.jpeg
    51,3 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_1754.jpeg
    IMG_1754.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_1755.jpeg
    IMG_1755.jpeg
    108,5 KB · Görüntüleme: 70
Bir tane fotografta aşırı silin var gibi geldı ama diğerlerinde göremedim kan tahlili en kesin sonuc saglık ocağına gidin bence varsa zaten kesınlıkle cıkar gecikmenizde varsa

Daha kan vermeye gitmedim 60 gün olarak ayarladım takvim uygulamasını 60 gün dolmasını bekliyorum az önce gebelik testi yaptım yok sanırım doktora gideceğim bayramdan sonra

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    114,8 KB · Görüntüleme: 30
Daha kan vermeye gitmedim 60 gün olarak ayarladım takvim uygulamasını 60 gün dolmasını bekliyorum az önce gebelik testi yaptım yok sanırım doktora gideceğim bayramdan sonra
Test negatif sürekli test yapıp kendinizi strese sokmayın, belirtisi olursa test yapın hayırlı zamanda gelsin

X