gebelik ve dua (hacet ) tüm dualarımız gebelere ve gebe kalmak isteyenlere olsun Amin

çok sevindim aminyo sentez temiz gelmesi cok güzel bir haber orası zaten kesin sonuç ettiğimiz dualar kabul oldu çok şükür temiz haber gelmiş kucagınıza almayı nasip etsin sağlıkla güzel allhım suan kaç haftalık
Allah razı olsun kardeşim doğum sonrası için de çok dua ya ihtiyacım var o kemik yapısı oluşmadığı için inşallah evladım da sıkıntıya yol açmaz sağlıklı doğar bir mucize olur oluşmuş olarak doğar ,28. Haftayadayım kasım gibi doğum Allah nasip ederse

çok sevindim aminyo sentez temiz gelmesi cok güzel bir haber orası zaten kesin sonuç ettiğimiz dualar kabul oldu çok şükür temiz haber gelmiş kucagınıza almayı nasip etsin sağlıkla güzel allhım suan kaç haftalık
Allah razı olsun rabbimden umut kesilmez beynindeki sıvı birikimi riskli denildi kemik yapısı da hiç yok ama Allah bilir dua ediyorum umarım güzel olur doğunca rabbim mucizesini yaşatır bize .30 haftalık oldum az kaldı

Canlarım bana da dua edin nolur hayırlısıyla tez zamanda hamile kalabileyim Rabbim kucağımızı boş bırakmasın hamilelerin duası kabul olurmuş nolur :KK43:
Canlarım bana da dua edin nolur hayırlısıyla tez zamanda hamile kalabileyim Rabbim kucağımızı boş bırakmasın hamilelerin duası kabul olurmuş nolur :KK43:
Rabbim size de hayırlı gözaydınlığı olacak sağlıklı evlat nasip etsin .Bol dua namaz zikirle rabbimden yardım isteyin o herşeye kadirdir .Stres yapmayın bütün hormonları etkiliyor .Hepimiz bir imtihandayız

bana da dua eder misiniz kasımda 5. tüp bebeğe başlayacağım 10 senedir bebeğim olmuyor...
artık akrabaların dilinde sakız gibi benim konum konuşuluyor ne desem nasıl anlatsam durumumu bilemiyorum..
ismim münevver

X