Gebelik

Maya17

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2024
2
0
21
Tam olarak hangi aydı bilmiyorum ama korunmasız ilişkiye girdim ve Yasmin hapını kullanmaya başladım hergun farklı saatlerde içiyordum yarisina gelince beni daha kötü yapmaya başladı bende bırakmak zorunda kaldım bir daha içmedim çok az zaman geçti ve regl günüm gecikti bende supelendim ve hemen 3 Kasım günü test yaptım negatif çıktı sonrada 1 2 gün sonra regl oldum hemen bir sorun yok gibi göründü. Bu ay 5 şubat günü tekrar korunmasız ilişkiye girdim fakat bu sefer hiç ilaç kullanmadım o günden beri sürekli tuvallete cikiyorum karnimda hafif ağrılar oluyor devamlı halsizlikte var kokulara karşı hassasiyetim de var en son 29 ocakta regl oldum sürekli düzensiz ilerliyor günlerim ilk olduğumdan beri. Bugün test yaptım negatif çıktı daha regl günüme 11 gün var erken mi davrandım bilmiyorum yardımcı olurmusunuz.

regl olduktan sonraki 5 şubattaki ilişkinizden hamile kalmış olabilirsiniz çünkü korunmamışsınız yani risk var ama en doğru sonuç ilişkiden 16-17 gün sonra çıkıyor. Siz 1 hafta sonra test yapabilirsiniz

Bugün 11. Günü bugün ki test negatif çıktı 20 sinde mi tekrar yapayım yoksa regl gününde olmazsam mı?

X