Gebelikte telefon kullanimi

Mr radyasyon yaymaz. Röntgen yayar. Gebelikte zorunlu bir durum olmadıkça röntgen çekilmez. Ama gebeliğim boyunca ben de yalnızdım ve elimden telefon düşmedi ne yzık ki. Bence yeni çocuklar hamam böcekleri gibi radyasyona kalkanlı doğacak 😬
Hamile oldugunu bilmeden rontgen cekilenler oluyor ya onu kastettim.annemle falan cok konustum telde benim beynime zararlidir diye dsunuyordum bi rahat takildimki sonradan okuyunca mahvoldum insallah saglikli olurlar da Rabbim kimseyi evlatla sinamasin.

Kizlar ben 23 haftalik hamileyim ailemden uzak bi yerde yasiyorum bulundugum yerde pek cevrem yok bu zamana kadar telefonla o kadar cok konusma yaptimki yani gunluk 2 saat bile konusmusumdur cunku bazi olaylar da yasamistik😕bunun benim beynime zarari olacagini dusunuyordum bebegime bise olacagini duunmemistim ama oyle degilmis nette korkunc yazilar var doktorum da telefondan uzak dur diye hic uyarmadi suan anksiyetem artti resmen telefonumun sar degerine kadar bakmaya basladim bu yaptigim sitres bebegi daha cok etkiliyordur ama elimde degil. Dusunmekten kendimi alikoyamiyorum.bu arada doktoruma mesaj attim nerden baktin benim telefonun bebege zarar verdigine dair bi bilgim yok yazmis.internetteki doktorlarin hic biri oyle demiyor ama 😕
Dediğiniz gibi olan bişey yok sadece anksiyetiniz artmış bunun için terapi alın önce..2 saat konuşmak nedir ya annemler beni 6 saat görüntülüde tutuyor bende bunun için mi bir konu açsam bilemedim😂😂😂😂

Dediğiniz gibi olan bişey yok sadece anksiyetiniz artmış bunun için terapi alın önce..2 saat konuşmak nedir ya annemler beni 6 saat görüntülüde tutuyor bende bunun için mi bir konu açsam bilemedim😂😂😂😂
2 saati de geciyo olabilir telefon direk kulagimda yalniz 😕 nese ya Allaha emanet bidaha bise okumayacam korkuc senaryolar yaziyorlar 😕dediginiz gibi terapi falan alayim cunku iki gundur mahvoldum

2 saati de geciyo olabilir telefon direk kulagimda yalniz 😕 nese ya Allaha emanet bidaha bise okumayacam korkuc senaryolar yaziyorlar 😕dediginiz gibi terapi falan alayim cunku iki gundur mahvoldum
Herkes kafasına göre bişey yazıyor bunlara takılmayın..Saglıklada kucagınıza alırsınız inş bebişinizi💕💕🙇

En vizyonsuz yorumu yapacağım şimdi
Baştan uyarayım 😂

Bana ilk 3 ay telefon için uyarmıştı
Dikkat etmeye çalıştım
Ama bi yere kadar ediliyor
İşim telefonla bağlantılıydı o ara
Sürekli bilgisayar başında olmam gerekiyordu
Bunlar olmasa mutlaka başka bi yerden radyasyon alıyorumdur
Günümüz şartlarında radyasyonsuz yaşam pek mümkün gelmiyor bana
Herkes doğuruyor işte görüyoruz
Bazen en az dikkat edenin en sağlıklı çocuğu oluyor
Olacağı varsa oluyor yani
Tabi git de en zararlı şeyi yap demek değil bu
Ama kontrol edemeyeceğin şeylwr için de üzülme
Her şey olacağına varıyor

En vizyonsuz yorumu yapacağım şimdi
Baştan uyarayım 😂

Bana ilk 3 ay telefon için uyarmıştı
Dikkat etmeye çalıştım
Ama bi yere kadar ediliyor
İşim telefonla bağlantılıydı o ara
Sürekli bilgisayar başında olmam gerekiyordu
Bunlar olmasa mutlaka başka bi yerden radyasyon alıyorumdur
Günümüz şartlarında radyasyonsuz yaşam pek mümkün gelmiyor bana
Herkes doğuruyor işte görüyoruz
Bazen en az dikkat edenin en sağlıklı çocuğu oluyor
Olacağı varsa oluyor yani
Tabi git de en zararlı şeyi yap demek değil bu
Ama kontrol edemeyeceğin şeylwr için de üzülme
Her şey olacağına varıyor
Keske benim doktor da biraz uyarsaydi ilk 3 ay telefonla iletisimin dibine vurdum bide nerden okudun telefonun zarar verdigiyle ilgili bi bilgim yok dedi yoktur da belki bazi doktorlar daha onlem almaya calisiyordur 😕 umarim bi sorun olmaz

Keske benim doktor da biraz uyarsaydi ilk 3 ay telefonla iletisimin dibine vurdum bide nerden okudun telefonun zarar verdigiyle ilgili bi bilgim yok dedi yoktur da belki bazi doktorlar daha onlem almaya calisiyordur 😕 umarim bi sorun olmaz
Çağrı merkezinde çalışan ve sağlıklı çocuk doğuran kaç kişi vardır allah bilir
Diyorum ya olacak olduktan sonra en mükemmel de olsan oluyor
Sal yani kendini

Tm salacam dusunmeyecem ve kesinlikle nete yazip bakmayacam
Bak hatta dur ne anlatayım
Ben de hamile kalınca pastörzie süt olmaaına fikan dikkat ediyordum
Kayınvalidem eşime hamileyken gayet pişmemiş sütle yapılan şeylerden filan yemiş
Hatta hiç doktora bile gitmemiş doğuma kadar
Eşim turp gibi maşallah

Kayınvalidem eşime hamileyken gayet pişmemiş sütle yapılan şeylerden filan yemiş
Eşim turp gibi maşallah
Evet bu tarz ornekler cok.Allah neyi nasip ettiyse onu yasayacaz insallah bi sorun olmaz saglikla kucagimiza aliriz

Kizlar ben 23 haftalik hamileyim ailemden uzak bi yerde yasiyorum bulundugum yerde pek cevrem yok bu zamana kadar telefonla o kadar cok konusma yaptimki yani gunluk 2 saat bile konusmusumdur cunku bazi olaylar da yasamistik😕bunun benim beynime zarari olacagini dusunuyordum bebegime bise olacagini duunmemistim ama oyle degilmis nette korkunc yazilar var doktorum da telefondan uzak dur diye hic uyarmadi suan anksiyetem artti resmen telefonumun sar degerine kadar bakmaya basladim bu yaptigim sitres bebegi daha cok etkiliyordur ama elimde degil. Dusunmekten kendimi alikoyamiyorum.bu arada doktoruma mesaj attim nerden baktin benim telefonun bebege zarar verdigine dair bi bilgim yok yazmis.internetteki doktorlarin hic biri oyle demiyor ama 😕

Stresin bebeğinize daha fazla zararı var. Telefonun zarar vereceğini düşünüyorsanız hoparlöre alıp konuşursunuz bundan sonra .

Eşim turp gibi maşallah

Ben de başta pastörize olacak diye tutturdum . Baktım yoğurt yemiyorum. Ev yoğurdunun tadını tutmuyor. Bir şey olmaz iyice kaynatılıyor. Tabi pastörizasyon işlemindeki gibi bakterinin sporları ölmüyor ama azıcık kalsın napıyım.

Ben de başta pastörize olacak diye tutturdum . Baktım yoğurt yemiyorum. Ev yoğurdunun tadını tutmuyor. Bir şey olmaz iyice kaynatılıyor. Tabi pastörizasyon işlemindeki gibi bakterinin sporları ölmüyor ama azıcık kalsın napıyım.
Ben yine yemedim de
Yiyenlerin çocuklarını gördüm gayet turp gibiler
O yüzden biraz saldım kendimi ilk 3 aydan sonra

X