Gebelikte yaşanılan sorunlar serklaj operasyonu -enfeksiyon - astım -alerjik ve bronşit

Yok İzmir deyim ben artık kafamı karistirmasam mi diye düşünmeye başladım inanın yaşımda 39 benim onun etkisimi var diye de düşünüyorum.Ben 3 4 akşamdır hiç uyuyamıyordum nidicard sayesinde dün akşam uyudum inanın o bile çok iyi geldi.birde serklaj olduğumuz için enfeksiyon etkiliyor bu kadar olmasamiydim diye bile düşünüyorum.
Yok İzmir deyim ben artık kafamı karistirmasam mi diye düşünmeye başladım inanın yaşımda 39 benim onun etkisimi var diye de düşünüyorum.Ben 3 4 akşamdır hiç uyuyamıyordum nidicard sayesinde dün akşam uyudum inanın o bile çok iyi geldi.birde serklaj olduğumuz için enfeksiyon etkiliyor bu kadar olmasamiydim diye bile düşünüyorum.

Canım serklaj olmasak bebek erken gelir, önlem amaçlı olduk sonuçta operasyonu geçirince sık sık enfeksiyon sorunu yaşatıyor (bu da bir dezavantajı ama elimizden geleni bebeğimiz için yapıyoruz tabi)) doktorun vereceği antibiyotik ve ilaç tedavisi crp senin yüksek değil istersen devlet hastanesinde de bir tahlil yaptır derim bir de dahiliye hekimime muayene olmanı tavsiye ederim güvendiğin bildiğin bir doktor olsun

Canım serklaj olmasak bebek erken gelir, önlem amaçlı olduk sonuçta operasyonu geçirince sık sık enfeksiyon sorunu yaşatıyor (bu da bir dezavantajı ama elimizden geleni bebeğimiz için yapıyoruz tabi)) doktorun vereceği antibiyotik ve ilaç tedavisi crp senin yüksek değil istersen devlet hastanesinde de bir tahlil yaptır derim bir de dahiliye hekimime muayene olmanı tavsiye ederim güvendiğin bildiğin bir doktor olsun
Birde monurol tek şase verir purinol verir antibiyotik ekler hızla geçer inşallah idrar yolu enfeksiyonu için iyi geliyor

Birde monurol tek şase verir purinol verir antibiyotik ekler hızla geçer inşallah idrar yolu enfeksiyonu için iyi geliyor ayrıca piyeloseptyl diye bir antibiyotik var alerji yaptığı için ben içemiyorum idrar yolu enfeksiyonu için iyi geliyor gebelerde kullanabilir

Birde monurol tek şase verir purinol verir antibiyotik ekler hızla geçer inşallah idrar yolu enfeksiyonu için iyi geliyor
Bakalim bayramdan sonra illaki gidecegim enfeksiyon uzmanına yazdim dün sizinle konuştuktan sonra idrar tahlilinde hiçbir sey yok gayet temiz diyor siz nasilsiniz bugün?

Merhaba hikayemiz benziyor İnşallah sağlıkla dunyaya gelirler bebeklerimiz🙏Bende serklajliyim en baştan beri 26 mm 1 kere idrar yolu enfeksiyinu geçirdim ama hep kontroldeydim pazartesi günü 1 kere daha yapalım dedik testi temiz çıktı crp 2.30 gibi nts de duzenli sanci cikti ben hiç sancı hissetmedim sadece karnımda sertlik ve akintim oldu şeffaf tüp bebek herseye pirpirikleniyorum diye düşünüyordum.1 gece hastanede yattım ciger gelistirici igne yapıldı. şimdi eve çıktım 3 tane gunde nidicard verdi doktorum.bugun 32 haftam bitti 3 hafta dayanabilmek 35 haftayi gormek istiyorum İnşallah nasip olur
Merhaba,

Öncelikle bebeğinizi sağlıkla kucağa almanızı dilerim. Benim ilk gebeliğim şubat ayında 12+2 iken ve hiçbir kanama ve risk görülmemişken bir günde ani kanamayla düştü. Özellikle araştırıp doktorumu değiştirdim iyi bir doktora gittim. Hikayem ve muayene ile de destekleyerek sevikal yetmezlik tanısı koydu. Bir sonraki gebelikte 11 veya 12. Haftada dikiş gerekir dedi. Acaba bu dikiş işlemi sonrası gebelik süreci dinlenmeli mi geçiyor? Yani sizin nasıl geçti hep yattınız mı yoksa günlük hayatınıza engel olmadı mı? Kafam çok karışık deneyimlerinizi yazarsanız çok sevinirim🙏

X