Gece uyandım yan dönmüşüm

cileklikekvarmi

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2023
280
58
28
Kızlar 5 şubatta ameliyat oldum e haliyle artık uyumak can sıkıcı olmaya başladı hafif hafif ya - çapraz yatıyorum ama mememin üstüne değil. Kolumun üstüne gibi düşünün yatabiliyorsam böyle yatmak doğru mu sizce 1 ay 10 gün olmuş ameliyat olalı

Kızlar 5 şubatta ameliyat oldum e haliyle artık uyumak can sıkıcı olmaya başladı hafif hafif ya - çapraz yatıyorum ama mememin üstüne değil. Kolumun üstüne gibi düşünün yatabiliyorsam böyle yatmak doğru mu sizce 1 ay 10 gün olmuş ameliyat olalı
Doktorum bana 1 ay sonunda yan yatabileceğimi söyledi 3 5 gün zorlandım biraz değişik geldi Ama sonrasında çok rahat yatabildim hala da yatıyorum 3 aya yaklaştı bir sıkıntı yok.

Doktorum bana 1 ay sonunda yan yatabileceğimi söyledi 3 5 gün zorlandım biraz değişik geldi Ama sonrasında çok rahat yatabildim hala da yatıyorum 3 aya yaklaştı bir sıkıntı yok.
Zaten canın yansa veya sorun olsa hissedersiniz diye düşünüyorum bende doktora sorup yavaş yavaş tam yan yatmak istiyorum, bu arada göğüslerinizin durumu nasıl 3. aya göre foto atma şansınız var mu

Canım meme toparlama ameliyatı oldum ben doltor 1.haftanın sonunda yan yatabilirsin dedi
Ben de öyle yatıyorum hala 4.haftamdayım

X