Çocuk Hastalıkları Geçmeyen öksürük sizde de varmı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
C
Teşekkür ederim pamuk hanım. Oseflu 30 mg yazılan ilaç buydu. Suya karıştırıp veriyorum bunu zaten ama çok zor bir çocuk. Buhar için gideceğim doktora tekrar evde makine yok çünkü. Çok sağolun 💚
Biz ebebek ten nebulizatör aldık. 800 tl idi. Evde elinizin altında iyi olur imkanınız varsa. İkinci kez uyguladıktan sonra baya bi balgam söktürdü. Sadece serum fizyolojik ile kullanıyorum. Dr öyle önerdi

Geçmiş olsun konu sahibesi, benim de dikkatimi çekti tanıdıklarımdan hep çocuklar hasta, yetişkinlerde bir şey yok :KK57: Birden fazla kuru öksüren çocuk da var, hasta değiller ama öksürüyorlar sürekli. Bilemedim nasıl bir salgınsa bu artık arkadaş, ben de adaçayı tavsiye etmeye geldim tadı pek çocukların seveceği türden değil ama buharın içine atarsaız ciğerlere çekince ciğerleri temizliyor. Acil şifalar dilerim.
domuz gribi salgını var Miss...

İlk çocuğum öyle çok öksürüyordu ki birçok yöntemi denedik. Kriz geldiğinde cami açıp çocuğu yorganın altına sokup odayı Bi havalandiriyorum . Normal zamanda da boğazı hiç kurumayacak . Devamlı ılık su,ıhlamur, ayva yaprağı cayi veriyorum. Andız pekmezi öksürüğe birebir. Tereyağ pekmez karışımı. Birde yikanmamis koyun yununden yastik yapıyorlar. Onu göğsüne koyunca hemen geçiriyor. Çocuğunuza sağlam zamanın da hastayken de ara ara bal sarımsak limon karışımı vermenizi öneririm. Birde gece uyurken bunaltan oksurukte baş ucuna soğan kesip koymak iyi geliyor. Allah şifa versin

X