Geçmeyen sersemlik hissi ve baş dönmesi

Benim nasıl başladı biliyor musun ilk başta bir baş dönmesi sonra beni yataklara attı kalp hastanesine gittim kalbimde bir şey var mı diye çünkü çarpıntı yapıyordu sonrasında ise yerini sersemliğe bıraktı ve halsizlik de oluyor ne olabilir bu
Bende panik atak var ilaç kullanıyorum 2 defa büyük atak geçirdim 2 atağında 157 kalp atışıyla uykumdan kalktım ve acile gittim ekg ve kan tahlili temiz cikdi ama hala ara ara çarpıntı yasiyorum benim gibi panik atak geçiren arkadaşlar sizlerden çarpıntı oluyormu

Merhaba benim de aynı problemlerim oldu,kbb nöroloji gittim bir teşhis konulamadı psikolojik dendi. Psikolojik olmasına sevinemiyor insan çaresiz gibi geliyoR. Terapi vs vs hiç bir yol katemedim ben de. Sonra iyi bir nörolog bulayım dedim. Vasküler baş ağrısı dedi. Kan damarları kasılıp gevşerken baş dönüyormui gibi o tuhaf boşluk sersemlik hissine sebep oluyormuş. Nörolojik ilaçlar veya antidepresan deneniyor. Pozisyon değiştikçe yaşadığınız bir sorun ise pozisyonel vertigo olabilir. Migrenöz vertigo benim ki aynı zamanda. Regl olmadan önce artıyor. Epilepsi ilacı başladık azalttı ama yan etkileri yüzündrn bıraktım. Şimdi antidep başladık. Alışma sürecindeyim.
Doktor bana depakin yazdı acaba faydası olur mu onun ya çok çaresiz hissediyorum mahvoldum çalışamıyorum hiçbir iş yapamıyorum çok yordu beni ya her gün ağlıyorum psikolojim bozuldu,

X