Gelinlik Modelleri gelinlik seçimime yardım (resimli)bana hangisi yakışır..tesettür...

em__oss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2011
430
1
meraba kk hatunları En Büyük KK gelinlik diktireceğim model araştırıyorum beğendiğim resimleri ekliyeceğim onların karışımı birşey yaptıracağım inşallah.

bana yardım etmenizi istiyorum.kendimi boydan fotolarda koyacağım fiziğime nasıl bir model gider fikir almak istiyorum.
boy 1/67
kilo 49

şimdi ise beğendiğim gelinlikleri ekleyeceğim

evet kızlar çok fazla abartılı şeyleri sevmiyorum..dar uzun kuğu gibi bir gelinlik istiyordum ama biraz tesettüre uygun düşmüyor oyüzden kolları ve üst kısmı büyük ihtimal dantelle işleme olucak altını ise prenses etek modeli gibi düz istiyorum ...
duvak modeli rahibe gibimi yoksa taç tepeden duvak modelimi yüzüme gider sizce biraz minyonum kararsız kaldım..

Son düzenleme:
Üzerinde reklam olan yani rukiye tascı falan yazıyor sanırım onlar çok şık bence öyle birşey tercih etmelisin ...

Çok begendiğim onları sanada çok yakısır fiziğin müsait :KK34::KK34:

Mutluluklar diliyorum :KK16:

En çokta onların gelin başı modellerini begendim ..

Son düzenleme:
gelinlik resimleri atmamı ister misin belki içinden beğendiklerin olur :)

fotoğrafın üzerinde "Rukiye" yazılı olan gelinlik çok güzel, size de çok yakışacağını düşünüyorum.. şimdiden sizi tebrik ederim darısı benim başıma :p

fotoğrafın üzerinde "Rukiye" yazılı olan gelinlik çok güzel, size de çok yakışacağını düşünüyorum.. şimdiden sizi tebrik ederim darısı benim başıma :p

aynı fikirdeyiz bende o yakısır diye düşünüyorum onu söyledim :)

cnm ust beden dantel ısleme
alt tarafı ,prenses etek seklın de olursa eger
cok zıt karısık bır goruntu olmazmı cnm ?
dantel genellıkle dar kesımler de kuyruklu modeller de cok zarıf
gorunuyor .eger bunların ıcın de tercıh yapman gerekırse,
foto uzerın de rukıye yazanlardan tercıh et.
ıstersen benım topıgımıde bır goz at cnm .
tesetture de uyarlıyabılırsın:KK34:

Son düzenleme:
bende en çok onu beğenmiştim üzerinde rukiye yazan sizlerle hemfikiriz bu konuda :))

resim atmak isteyen arkadaşlar olmuş tabiki memnun olurum bakmak isterim:):)
prenses etek modeli dediğim yani etek kısmınde pek bi işleme istemiyorum onun gibi düz fakat onun gibi kabarık olmuycak rukiye diye yazan modelde öyle sanırım

Canım hepsi birbirinden güzel :KK16:
prenses etek istediğin için duvağı uzun modeller çok hoş durmayacaktır diye düşünüyorum.. kollarıda bol tutmamalısın :KK34:

Canım hepsi birbirinden güzel :KK16:
prenses etek istediğin için duvağı uzun modeller çok hoş durmayacaktır diye düşünüyorum.. kollarıda bol tutmamalısın :KK34:

canımm altını prenses etek istemiyorum aslında yani düz olsun ama öyle kabarık değil belkide prenses etek olmaz çünkü duvagı daha uzun istiyorum:):)

vazgeçtim oyüzden prensesten kollar dar ve işlemeli üst kısmıda dar ve işlemeli altı hafif kabarak düz kuyruk kısmı uzun duvagımda uuzun istiyorum ya tepeden duvakyada rahibe duvagı :)Sence güzelmi bu fikir rukiye reklamı yazan gelinlik gibi istiyorum

ilk gelinlik herşeyiyle benim çok beğendiğim bir model. hatta bir kaç değişiklik yaparak onu diktirmeyi düşünüyorum.senin eklediklerinden de 2.yi beğendim. ama tam olarak modeli belli olmuyo. yani bütünüyle nasıl durur bilemiyorum. ama fiziğin grace kelly'nin gelinliğine çok güzel gider bence. daha önce görmüşmüydün bilemiyorum. bende olan bir kaç resmini ekliyorum. umarım faydalı olur. gelinbaşı konusunda da ben sadelikten yanayım. boncuk,pul gibi işlemelerden hoşlanmıyorum. daha çok dantel ağırlıklı bir duvak ve belki birkaç inci ya da küçük bir broşla şık bir görüntü yakalayabilirsin. tesettürü sadece gelinliğimize uygulamaya çalışıyoruz aslında. ama başörtüsü çok önemli bir detay. topuzunu abartmadan, aşırı süse kaçmadan ve tesettür çerçevesinde birşeyler yapmalıyız diye düşünüyorum. neyse çok konuştum sanırım. susuyorumm :) işte grace kelly ve gelinliği...

$grace arka.jpg
$gracebas.jpg
$gracee.jpg
$graceee.jpg
$grace-kelly-wedding-dress-2011-1.jpg

ilk gelinlik herşeyiyle benim çok beğendiğim bir model. hatta bir kaç değişiklik yaparak onu diktirmeyi düşünüyorum.senin eklediklerinden de 2.yi beğendim. ama tam olarak modeli belli olmuyo. yani bütünüyle nasıl durur bilemiyorum. ama fiziğin grace kelly'nin gelinliğine çok güzel gider bence. daha önce görmüşmüydün bilemiyorum. bende olan bir kaç resmini ekliyorum. umarım faydalı olur. gelinbaşı konusunda da ben sadelikten yanayım. boncuk,pul gibi işlemelerden hoşlanmıyorum. daha çok dantel ağırlıklı bir duvak ve belki birkaç inci ya da küçük bir broşla şık bir görüntü yakalayabilirsin. tesettürü sadece gelinliğimize uygulamaya çalışıyoruz aslında. ama başörtüsü çok önemli bir detay. topuzunu abartmadan, aşırı süse kaçmadan ve tesettür çerçevesinde birşeyler yapmalıyız diye düşünüyorum. neyse çok konuştum sanırım. susuyorumm :) işte grace kelly ve gelinliği...

Eki Görüntüle 378485
Eki Görüntüle 378486
Eki Görüntüle 378487
Eki Görüntüle 378488
Eki Görüntüle 378489

buna bende bayılıyordumki zaten şuan dikim aşamasında bu hafta ikinci provasına gittim:):)
buraya koyarım inşallah bitsin öptüm canım
grace kelly:nazar:

çok güzel bir seçim yapmışsın. benim de içime mi doğdu nedir, aklıma ilk gelen grace kelly'nin gelinliği oldu senin fotoğraflarını görünce:) bitmiş halini büyük bir merakla bekliyorum :KK66:

X