Göbek rahim çektirip hamile kalan

uzunmakarnaa

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
8
0
Arkadaşlar merhaba 3 yıllık evliyim gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç kalmadı herşeyi denemiş ve hep olumsuz sonuç almış biri olarak son çare birde bilir bi kişiye göbeğimi çektirdim bugün bana senin 6 yıldır göbeğin düşmüş böyle bebeğin olmaz neden daha önce gelmedin dedi masajla ovdu bişeyler yaptı reglimin 3.günü gittim bir aya olmazsa sonraki ay tekrar gel dedi böyle göbek çektirip hamile kalanınız varmı??biliyorum koca karı adeti ama belki bi umut insan herşeyi denemek istiyor ne kaybederim diye varsa bu konuyla alakalı bilginiz olumlu olumsuz yazarsanız çok sevinirim birbirimize umut oluruz :)

Arkadaşlar merhaba 3 yıllık evliyim gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç kalmadı herşeyi denemiş ve hep olumsuz sonuç almış biri olarak son çare birde bilir bi kişiye göbeğimi çektirdim bugün bana senin 6 yıldır göbeğin düşmüş böyle bebeğin olmaz neden daha önce gelmedin dedi masajla ovdu bişeyler yaptı reglimin 3.günü gittim bir aya olmazsa sonraki ay tekrar gel dedi böyle göbek çektirip hamile kalanınız varmı??biliyorum koca karı adeti ama belki bi umut insan herşeyi denemek istiyor ne kaybederim diye varsa bu konuyla alakalı bilginiz olumlu olumsuz yazarsanız çok sevinirim birbirimize umut oluruz :)
Dr sorunun ne olduğunu söyledi mi
öyle bir şey yoktur büyük ihtimalle gelecek ayda bir sonraki aya diyerek gidebildiği yere kadar para koparacak 😞

Dr sorunun ne olduğunu söyledi mi
öyle bir şey yoktur büyük ihtimalle gelecek ayda bir sonraki aya diyerek gidebildiği yere kadar para koparacak 😞
Pcos vardı tiroid insulin direnci beraberinde kilo ver dedi biraz kilo verdim ilaç tedavsiyle beraber tüm hastalıklarım şuan kontrol altında pcos tedavi oldu şükür düzenli regl oluyorum ama hala bebiş yok maalesef her ay negatif görmekten piskolojim bozuldu :KK43:

Pcos vardı tiroid insulin direnci beraberinde kilo ver dedi biraz kilo verdim ilaç tedavsiyle beraber tüm hastalıklarım şuan kontrol altında pcos tedavi oldu şükür düzenli regl oluyorum ama hala bebiş yok maalesef her ay negatif görmekten piskolojim bozuldu :KK43:
Eşiniz muayene oldu dimi?
Sebepsiz infertilite de olabilir bu kadar kafaya taktıysanız. Bu arada pcos iyileşen bir şey değil. Belirtileri kontrol altına alınabilen bir şey. Böyle hurafelerle vakit kaybetmeyin var olan sağlığınızdan olacaksınız. Bunlara gidene kadar aşılama vs başlayın

Eşiniz muayene oldu dimi?
Sebepsiz infertilite de olabilir bu kadar kafaya taktıysanız. Bu arada pcos iyileşen bir şey değil. Belirtileri kontrol altına alınabilen bir şey. Böyle hurafelerle vakit kaybetmeyin var olan sağlığınızdan olacaksınız. Bunlara gidene kadar aşılama vs başlayın
Eşim muayene oldu evet sipermiyogram da verdi lakin onun açısından herşey yolunda haklısınız hurafedir belkide teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için bu ay sondu zaten tekrar olmaz ise aşılamayla başlayacağız inşallah.🙏

Canım benim de göbeğim sürekli düşüyor ve iki yıldır evliyim ve herşeyi denedik neredeyse beş ay ilaçla tedavi oldum ama gebe kalamadim. 2 cm yumurtalığımda kist var ama tüplerim açık sonuç alırsan haber ver bana da canım

Henüz beklemedeyim inşallah bi sonuç alabilirsem mutlaka yazarım buraya sizede çok geçmiş olsun Rabbim tez vakkite hayırlı evlatlar nasib etsin sizede banada isteyen herkesede 🫶🏻🙏

Göbek çektirme olayini biliyorum. Ama iştahsızlık halsizlik aşırı kilo kaybı için falan yapıyorlar. Göbek deliğinden 4 parmak üstüne bastırınca hissediliyormus. Anneannem yapardı. Aç karnına gel vs derdi. Ama hamilelik için böyle bir şey söylediğini hiç duymadım.

Arkadaşlar birşey danışacağım lütfen bilgisi olan varsa yazsın adetimin 5 ıncı günü bugün dünden beri gelmiyordu bugün peçeteye sildikçe geldi biraz sonra yine durdu yarın sabaha rahim filimi çektireceğim sorun olur mu sizce ? Çok kararsız kaldım çünkü

X