Gonol F kullanımı ve çatlatma iğnesi sonrası erken gebelik testi

Tek bir kutusunumu internette 3 616 yazıyordu fiyatı ssk karsilamiyormu yari fiyatını genelde
Maalesef benim doktorum kendi muyanesi olunca karşılamadı hiç bir ilacı karşılamıyor sigorta. Rapor bile alamıyorum. Bu aydan sonra devlete gitmeyi düşünüyorum. Yani devlette de pek ilgilenen yok açıkçası ben gittiğimde çabuk çabuk ol diyordu kendimi anlatamadım bile smear testi aldı tamam çık dedi. Devlet de iyi ve ilgilenen doktor bulmak da zor

Testte 14. Gün tam net çıktı çizgi 16. Gün kan verdim 60 çıktı değerim bende siz gibi erken gebelik testi yapmistim 9. Gün negatifti ama şuan hamileyim
Tebrik ediyorum Rabbim hayırla sağlıkla yavrunu kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰🤗. Bende artık çift çizgi son gğnlerde yoktu siliniyor zaten

Maalesef benim doktorum kendi muyanesi olunca karşılamadı hiç bir ilacı karşılamıyor sigorta. Rapor bile alamıyorum. Bu aydan sonra devlete gitmeyi düşünüyorum. Yani devlette de pek ilgilenen yok açıkçası ben gittiğimde çabuk çabuk ol diyordu kendimi anlatamadım bile smear testi aldı tamam çık dedi. Devlet de iyi ve ilgilenen doktor bulmak da zor
Özel olduğu icin karsilamiyor demekki benim devletteki doktorlarım iyiydi sukur

Aynı etkiler bende de var ,otriville vurulalı bugün 14. Gün 3 gün önce evde erken testlerden yaptım hafif silik çıktı ama iğnenin etkisi olabilir diye çok anlam yuklememistim sonra beta baktırdım 12. Günü 2.64 çıktı bu ayda tutmadımı yani yaşayan var mı acaba? Dr 4 gün sonra kontrole çağırdı aklım bulanmasin igne etkisi olabilir diye test te yapmadım ama içim kıpır kıpır. Kasıklarım igne gibi batıyor birde yardımcı olanilir misiniz
Bende aynı durumu yaşıyorum sizin sonuç nedir

X