Goz namusu

Ay ne saçma bir düşünce tarzı nedense tüm namussuzluk böyle lr düşünen kişilerden çıkıyor

Bazen bizimde yakışıklı adammış dediklerimiz oluyor buda sıkıntı o zaman

Benim yakisikli adammiş dediğim olmuyor. Acikcasi disarda dönüp baktiracak kadar ASIRI yakisikli erkekler gormuyorum Istanbulda yasiyorum, kimse de model değil. 😃 Zirt pirt dikkatimi cekecek kadar farkli bir insan gormuyorum yani. Hayatinda biri varken her azicik eli yuzu duzgun olana gozu takilan insan bana normal gelmiyor. Bekar olur, yalniz olur o zaman ayri

En son yakisikliymiş dedigim adam geçen sene Hollandada havaalanindaki pasaport kontrol eden polisti. 😄 Ama O nu bile bön bön seyretmedim işim bitince gittim.

Benim yakisikli adammiş dediğim olmuyor. Acikcasi disarda dönüp baktiracak kadar ASIRI yakisikli erkekler gormuyorum Istanbulda yasiyorum, kimse de model değil. 😃 Zirt pirt dikkatimi cekecek kadar farkli bir insan gormuyorum yani. Hayatinda biri varken her azicik eli yuzu duzgun olana gozu takilan insan bana normal gelmiyor. Bekar olur, yalniz olur o zaman ayri

En son yakisikliymiş dedigim adam geçen sene Hollandada havaalanindaki pasaport kontrol eden polisti. 😄 Ama O nu bile bön bön seyretmedim işim bitince gittim.
Valla ben üniversite yolu üzerinde yaşıyorum. Balkondan gelip giderken izliyorum onları. Maşallah %80’i çok güzel çok yakışıklı çocuklar. 20 yaşında bebelere hallenmiyorum tabi ki ama yeni nesil gümbür gümbür geliyor bence dış görünüş konusunda. İyi beslendiklerinden midir nedir büyük bir kısmı da boylu poslu.

Benim kocam gerçek hayatta kimseye yicek gibi bakamaz. Tabi ki benden daha güzel kadınlar var sokakta ama güzel diye millete dönüp bakmak zaten aşırı rahatsız edici ve ayıp bana göre. Sosyal medyada da eğer bilinçli olarak girip kadın profillerinde geziyorsa sıkıntı ama keşfette falan görüp bu ne ya diye bakıyorsa ve süreklilik arz etmiyorsa olabilir. Ben de erkek profillerine bakıp agzımın suyunu akıtmıyorum o da bunu yapamaz. Hiç bir kadını da ayy ne güzel falan diye eşime övemem doğrusu, her şeyin de sınırı var.

Valla ben üniversite yolu üzerinde yaşıyorum. Balkondan gelip giderken izliyorum onları. Maşallah %80’i çok güzel çok yakışıklı çocuklar. 20 yaşında bebelere hallenmiyorum tabi ki ama yeni nesil gümbür gümbür geliyor bence dış görünüş konusunda. İyi beslendiklerinden midir nedir büyük bir kısmı da boylu poslu.

Mutlaka var tabi ama hayatimda biri varken dönüp bakacagim biri anca nadiren gorebilecegim bir guzellikteyse dikatimi ceker. Normal eli yuzu duzgun birilerini gordum diye yakisikliymiş diyerek eşime konu etmem.

internette başka kadınlara bakıp göz zinası yapıyormuş.bunun nesi alakasız ki? Genelde dini şeylerle dalga geçiliyor ya o yüzden yazdım.ne bu alınganlık? Dediğin gibi seni tanımıyorum bile ki bu forumda müslüman olmamak tepki çekecek bir özellik olarak görülmüyor bile.
Offf ferhan

Bakarsan Göz zinası yazmamış
neyse tamam Ferhan sen haklısın

Çok güldüm dinle alakan yok yazılmasına kusura bakmayın lütfen
Bir yorum daha vardı kim yazdı bilmiyorum calcifer e biraz kitap okuyun gibi bişeydi tam hatırlamıyorum
O 1. Sıra
Bu yorum da 2. Sırada😂😂😂
Insan profilimin yanındaki imzaya bakar da oyle konuşur amannn en güzeli gülmek 🤣🤣🤣

X