Gözaltı ışık dolgusu redensity II

Rosslyn123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2016
3
2
36
Merhaba arkadaşlar, bu ay sonu özel bir hastanede teosyal redensity II markası kullanılarak göz altı ışık dolgusu yaptıracağım. Birçok araştırma yaptım bu bölge için en iyi markanın bu olduğu söylendi zira benim göz altlarımda aynı zamanda genetik çökük ve morluk olduğundan ışık dolgusu morluklara da ciddi anlamda faydalı oluyormuş. Bu ürün ile göz altına ışık dolgusu yaptıran arkadaşlar var mı? Tecrübelerinizi burada paylaşırsanız beni de ay sonundaki bu operasyon için biraz rahatlamış olursunuz zira her ne kadar araştırmış olsam bile tedirginliğim devam ediyor.

Arkadaşlar bende işik dolgusu istiyorum şuan araştiriyorum nasil olur diye bakalim evet bende araştiriyorum redensity II goz alti sanirim redensity I tum yuz bolgesi icin yapiliyormus doktorumla konustum guzel olacagini soyledi bakalim

Merhaba arkadaşlar, bu ay sonu özel bir hastanede teosyal redensity II markası kullanılarak göz altı ışık dolgusu yaptıracağım. Birçok araştırma yaptım bu bölge için en iyi markanın bu olduğu söylendi zira benim göz altlarımda aynı zamanda genetik çökük ve morluk olduğundan ışık dolgusu morluklara da ciddi anlamda faydalı oluyormuş. Bu ürün ile göz altına ışık dolgusu yaptıran arkadaşlar var mı? Tecrübelerinizi burada paylaşırsanız beni de ay sonundaki bu operasyon için biraz rahatlamış olursunuz zira her ne kadar araştırmış olsam bile tedirginliğim devam ediyor.
Yaptirdiniz mi??

ben 1 ay önce yaptırdım teosyal 2 ıle yaptırdım yaptıracagın kişi çok önemli bir gözüm ortalama olurken diğer gözüm torba torba oldu eskısınden daha kotu bır gorunume sahıp oldu gozaltlarım. dr 15 gun sonra kontrole gel dedı gıttım ödem dedı dagılmasını bekleyelım dedı 15 gun daha gectı bır goz altının cılt yapısı dıgerıne gore daha ınce 2 ay bekleyelım dedı otursun dedı beklıyorum dr hanım göz druydu dr şeyma atabay cok nazık bır hanfendı goruntu cok rahatsız etmesıne ragmen beklemeye ıkna ettı fakat cok rahatsızım tecrubesı olan bırı varsa bu 2 ay beklemek durumu toparlarmı? eger toparlamazsa dolgu erıtıcı uyguluycaz . kışısel tavsıyem plastık cerrahı daha ıyı degerlendırebılır ve uygulayabılır

X