Maske Tarifleri Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.857
48
Yumurta-aki-maskesi-tarifi.jpg

Kötü hava koşulları,aşırı makyaj gibi birçok sebepten dolayı zamanla gözenekler tıkanır ve siyah noktalara dönüşür.Evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz yumurta akı maskesi ile bu durumun önüne geçebilmek mümkün...
Maske sonrası nemlendirici kullanmayı ve gündüzleri güneş koruyucu sürmeyi ihmal etmeyin...

- 1 yumurta akı

-2 çay kaşığı limon suyu

Yumurta akını ve limon suyunu hızlıca karıştırın ve yüzünüze sürün.Yaklaşık 10 dakika beklettikten sonra soyarak çıkartın.Daha sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın...

Elma sirkesininde dahil edildiği bir başka yumurta akı maskesi tarifi ise videomuzda

Yumurta maskesi için tüylenme yapıyor diyorlar bende o yüzden cesaret edemiyorum yapmaya doğruluk payı varmı sizce

evet biraz yaptı bende etkısınıde göremedim üstüne üstlük
Bu ara kimi duysam cilt yenileme için lazer tedavisi yaptırıyo forumda da çok denk geliyorum hem lekelere iyi geliyomuş hem cildi yeniliyormuş belki ki bence mutlaka gözeneklere de faydası oluyordur düşünülebilir aslında 🤔

X